Şimdi Ara

2.el kasa fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
    elimde bizim iş yerinden bir abinin satmaya çalıştıpı bir kasa var bütün pc yi satmak istiyor ama ben sadece kasayı aldım pc özelliklerine bakmak için
    17 inch lcd monitörü var
    asrock n68c-gs fx anakart
    ati radeon hd4650 ekran kartı
    kingston hyprex 2*4gb 1600mhz ram
    amd fx-4100 quad core 3.6 işlemci
    500gb hdd
    frisby kasa wow karakterli olanlardan
    foem marka 400W powersupply bilmiyorum standart mı yoksa ayrıyetten mi takılma

fiyatı sizce nedir temiz kullanılmış oyun pc si olarakta kullanılmamış pc hiç kasılmamış bile

• quote:

Orijinalden alıntı: three3up

arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
    elimde bizim iş yerinden bir abinin satmaya çalıştıpı bir kasa var bütün pc yi satmak istiyor ama ben sadece kasayı aldım pc özelliklerine bakmak için
    17 inch lcd monitörü var
    asrock n68c-gs fx anakart
    ati radeon hd4650 ekran kartı
    kingston hyprex 2*4gb 1600mhz ram
    amd fx-4100 quad core 3.6 işlemci
    500gb hdd
    frisby kasa wow karakterli olanlardan
    foem marka 400W powersupply bilmiyorum standart mı yoksa ayrıyetten mi takılma

fiyatı sizce nedir temiz kullanılmış oyun pc si olarakta kullanılmamış pc hiç kasılmamış bile

zaten oyun için ekran kartı psu güncellemesi gerekir fiyat olarak çok ortada kaldım ne diyeceğimi bilemedim bir bak forumun ikinci el bölümüne

• Hocam sanırım bir ikinci el kasa almak istiyorsunuz ama sahibinden.com'da insanlar ürünlerinin tam olarak marka ve modellerini bilmedikleri için yanlış şeyler yazıyorlar öncelikli amacanız oyun mu bu bir ikincisi yaklaşık ne kadar bütçeniz var ikinci ele sıcak bakıyorsanız ortalama 1500TL'ye ikinci el bir pc toplanabilir ya da toplanmış bir pc alınabilir. Siz bütçenizi söyleyin sistem tavsiyeleri konularını takip edin aşağı yukarı bi bilinç olur tutupta bu vakitten sonra hd4650 gibi ekran kartlı pcye para bağlamayın hayal kırıklığı olur sizin için
  • forum_m F kullanıcısına yanıt
    yok hocam bel amayacağım satmayı düşünüyorum bu pcyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.