Şimdi Ara

2 el ipad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ben ucuz bir tane 2 el iPad mini 32gb almak istiyorum 500 liraya buldum size sorum bu saatten sonra 1 seri iPad is görürmu ufak tefek oyunlar genelde internette takılcam. Son sorum ise iPad mini ilk serinin aldığı son sürüm nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macorono34 -- 12 Ağustos 2017; 22:17:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 9.3.5 e kadar uprade yapılıyor. Bazı uygulamalar ios 10 istiyor. Oyunları bilmiyorum. 9.3.5 te ağır çalışıyordur tahminim. Retina modellerden alsanız daha iyi olur bence

• Dostum, cevabın için saol ama retinalı model yiyen imde var oda menülerde biraz ağır kalıyor aynı zamanda, appstore'ye baktığımda bana gerekli uygulamaların tümü ios 9 ile uyumlu en azından 1 sene idare eder gibime geldi. Ama son kararı alacağım yerde test ettiğim sonuca göre vereceğim.
  • macorono34 kullanıcısına yanıt
    İyi Günler konuyu gördüm iPad mini değil ama düşünürseniz elimde kutulu sıfır ayarında iPad air bulunmakta uygun bir fiyata bırakabilirim nakit ihtiyacından dolayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atesoglu3888 A kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk seri mini 500 tl etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250 liraya buldum 1hafta oldu fiyatina gore iyi diyebilirim.

• 350 ipad 3 var

• Gecen haftalarda outlet den 150 ye almistim. Soyle soyleyim ertesi gun 510 a sattim. Yani asiri dandik bir alet. Normal ipad kalitesi yok.

• Eğer ilgilenirseniz, 32GB ilk nesil iPad Air LTE + Wi-Fi modelini 700'e satıyorum. Telefon alacağım için acil satmam gerekiyor, fiyatı yeterince uygun yapmaya çalıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.