Şimdi Ara

2 Disk 2 İşletim Sistemi Kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SSD(850 Pro) satın aldım,bunu süperdrive in yerine takıp windows kurma düşüncesindeyim.
    En iyi yöntem nasıl izleyebilirim.
    Sorumu açaçak olursam ssd den performans almak için magician yazılımını windows kurduktan sonramı kurmalıyım.
    Direk superdrive yer değiştirip usb den windows kurabilir miyim.

• maximum verim almak için ssd ' yi parçala yarsını windows 7 yap , ( her türlü depolama birimden windows kurabilirsiin )
  • SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Aslında şu an macos da ssd üzerinden çalışıyor,yeni bir ssd aldım ve sadece buna windows kurma peşindeyim.Nasıl yapabilirim.Birisinde sadece windows diğerinde sadece macos olsun istiyorum.

Teşekkürler.
  • İkinci ssd ye mac kuruyorsunuz. 1. Ssd çıkartınoz makineden.. 2.Ssd mac kurduktan sonra bootcamp le wimdows kuruyorsunuz sonra Windows çalıştırıp aygıt yöneticisinden Disk yönetiminden önce mac bölümünü sil yapıp sonra Windows bölümünü genişletiyorsunuz.sonra 1. Ssdyi takıp alt tuşuyla 1. Ssd seçiyoesunuz.. Pc macte açılınca başlangıç diskininizi Settings bölümünden seçebilirsiniz.. Ben bir sefer yapmıştım olmuştu ama daha sonra denediğimde hangi diskle açarsam diğerini görmiyordu başlangıç diski bölümünde.. Bende anlam veremedim.. Denemek isterseniz sansınızı deneyiniz.. Çözüm olarak bir seçenek sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.