Şimdi Ara

2 bin tl bütçeli, cep telefonu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bi arkadaşım telefon satın almayı düşünüyor, fakat epey kararsız. aklında z5, s7 edge, s6 edge gibi telefonlar var.

kamerasının iyi olmasi, şarjinin çabuk bitmemesi, kronik sorunu olmaması, garanti ağının geniş olmasi kriterleri önceliklerimiz.. bu konuda tavsiye verebilirseniz seviniriz. iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2000 tl bütçe ile s7 alabileceğinizi sanmıyorum. Ancak ikinci elde bulma ihtimali var. O da zayıf bir ihtimal.
    Bulabilirseniz seçenekler arasındaki en iyi ürün s7. Ekranı koruduğunuz sürece sorun yaşatacak bir cihaz değil.
    S7 den sonra s6 edge alınabilir. Kamerası performansı gayet yeterli ürün.
    Z5 ısınma ve pil tüketimine meyilli bir cihaz. O nedenle tercih etmemenizi öneririm.

• Kamerada z5,s7 ve s7edge sony sensörün kullanıyor hata

Garantide samsung a kesin bir şey diyemem ne yaptıkları belli olmuyor çünkü.

Ben s7 derdim ama kullanıcı kulübüne sorun derim.S7 yada s7 edge alır iseniz,yanlarına kılıf ıda alın.Ekranları hassastır.

• S6 64 gb

• samsunglarda uzak dursun derim hocam fiyat performans canavarları gibi general mobiel modellerine bakın
  • Garanti ağı geniş diyorsan otomatikman Samsung ve Apple kalıyor. Apple da koymamışsın seçeneklere.

Oradan temiz faturalı 2. El S7 alınır. Samsung un kendi servisine verdiğiniz sürece 2-3 günde alırsınız telefonu. Kocaman mavi SAMSUNG logosu olan servislerden bahsediyorum :d ama kvk yahut teleservisle uğraşırsanız vay halinize.

• 2bine s7 alamazsınız ama bütçeyi yükseltirim derseniz kesinlikle s7 edge yoksa s6
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.