Şimdi Ara

2 Bedava oyun hakkım var.Siz hangi oyunları alırdınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, 1 ay önce arkaşımla iddia girdim.Ve bugünden itibaren kazandım.2 tane Ps3 oyunu alıcak.Sizce hangi oyunları almalıyım? Siz olsanız hangi oyunları alırdınız?(Online oynayabileceğim).
    Bu arada başka bir sorum olacak 5MB internet Cod,killzone 3 gibi oyunları oyunları sorunsuz hızlı bir şekilde oynayabilirmiyim?

(Şuan birtek Killzone 3 ve F1 2010 var onlarda kutudan çıktı zaten :))

Bide FPS forumuna açtım.Ama istediğim oyunlar her türden olabilir.Yeter ki keyifli kaliteli oyunlar olsun.

Yardımlarınızı bekliyorum..

• Hangi tarz oyunları sevdiğinizi yazmamışsınız.
  • Savaş ve yarış oyunları özellikle online olanlar.
  • Lütfen arkadaşlar yardım edin
  • Yarış olarak Gran Turismo 5 öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pitbull97

Savaş ve yarış oyunları özellikle online olanlar.

Savaş: Bad Company 2 ve Black Ops veya Modern Warfare 2. (Killzone 3 zaten varmış sende)
    Yarış: Gran Turismo 5 > NFS: Shift 2 = NFS: Hot Pursuit

Bunların dışında şiddetle Uncharted 2'yi tavsiye ederim, Heavy Rain'i de ingilizcene göre alabilirsin. Red Dead Redemption'ı da Rockstar'ın tarzını seviyorsan kesin kaçırma
  • Yarış olarak GT5E karar verdim ancak Savaş oyununda karar verdiğim söylenemez.Görüntü kalitesi,online oynanılabilirlik açısından hangisi daha keyifli? .Anlaşılan daha yardımlarınıza ihtiyacım var .yarışta karar verdim ama diğer oyun hakkımı sizce neyde kullanayım ?? bu arada zafer_terry'nin önerdiği oyunlarada bakıyorum
  • BFBC2.
  • hocam zaten parayı sen ödemiceksen 2 tane yeni çıkan oyun aldır L.A. Noire gibi. sonra onları gt5 bc2 gibi oyunlarla takaslarken üstüne parada alırsın birisiyle takaslıcaksan yada prenses store gibi yerlerden bedavaya takaslarsın. o oyunlarıda oynamış olursun.
  • L.A. Noire,Killzone 3 yada Homefront olabilir(grafikler iyi değil ama online çok zevkli oynamayan bilemez)
  • bad company 2 :online uzun sure idare eder

red dead redemption:su ana kadar oynamadiysan yazik zaten
  • Piyasanın en pahalı oyunlarını aldır . Sonra istediğin oyunla takaslarsın
  • Black Ops al.
  • Dirt3 ve Lbp 2
  • biraz ucuz yollu olur ama uncharted serisini aldır abi, ps3 ü olupta bu oyundan bıkanı sevmeyeni görmedim duymadım ne türü seversen sev
  • Call of Juarez the cartel - LA Noire (bu iki oyunu al ve sonra rahatça takas et)
  • Hiçbirşey aldırma. Elindeki KZ3 ile idare et bir iki ay. Single, online takılırsın. Yanına istersen bir de kendin Uncharted serisini al 1-2 olarak, ucuzladı çünkü. Sonra sonbahar gelsin. Oyun yağmuru olacak. O zaman istediğin oyunu aldırırsın. Bu tavsiyeme uy sonbaharda pişman olma. Hem belki birkaç ay ertelemek arkadaşının da işine gelir...
  • Evet ekim sonu ve kasım gibi Türkçe Uncharted 3, Assassin's Creed 3, PES 2012, Fifa 2012 gibi oyunlar gelcek, ama dikkat et, arkadaşının verdigi söz zaman aşımına ugramasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Evet ekim sonu ve kasım gibi Türkçe Uncharted 3, Assassin's Creed 3, PES 2012, Fifa 2012 gibi oyunlar gelcek, ama dikkat et, arkadaşının verdigi söz zaman aşımına ugramasın

adama ekım ayında araldan fifa 12-uncharted 3 aldıracaksınız
    az vıcdansız degılsınız

• Almışken pahalısı olsun değil mi ? İddialar ne için var. Eğer bir meblağ konuştuysanız ve azsa gt5, uc1-2 gibi exc oyunlardan aldırabilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.