Şimdi Ara

2 adet g shock arasında kalmak sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu aralar g shocka merak sardım.saatçide inceledim.İki model arasında kararsız kaldım.Kullanım kolaylığı ve görsellik olarak hangisini tavsiye edersiniz?Bunlar dışında 400 liraya kadar saat tavsiyelerine açığım.

g shock ga 120 1a ==> 350 tl

g shock GA-400-1BDR ==>380 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Norton -- 30 Nisan 2016; 23:22:39 >

• GA 400 daha güzel gibi. Bende ga 110gb 1adr aldım tavsiye ederim gerçekten hoş duruyor..
  • g shock GA-400-1BDR ==>380 tl derim hocam kesinlikle benim tarzıma yakın :)
  • aldın mı saat?
  • Ga 1000 aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasop memnun musun?
    Bende ga 120 1a düşünüyorum nasıl acaba?
    Günlük kullanılm saati için uygun mu?

• Bende ga 120 almak için gittim ama ga 1000i çok beğendim ga 1000 aldım.ga 120yide koluma taktım rahat güzel bir saat tavsiye ederim.amazonda vs sadece karanlıkta dijital ekranından görünmüyor diye şikayet ediyorlar ancak ga 1000 inde karanlıkta dijital ekranı görünmüyor.Bütçe azsa ga 120 zorlarsan ga 1000 güzel saatler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrb

Bende ga 120 almak için gittim ama ga 1000i çok beğendim ga 1000 aldım.ga 120yide koluma taktım rahat güzel bir saat tavsiye ederim.amazonda vs sadece karanlıkta dijital ekranından görünmüyor diye şikayet ediyorlar ancak ga 1000 inde karanlıkta dijital ekranı görünmüyor.Bütçe azsa ga 120 zorlarsan ga 1000 güzel saatler.

Ga 1000 pahalıymış ga 120 alırım büyük ihtimal teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.