Şimdi Ara

2.4 prescot 55 derece

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir arkadaşa 2.4 prescot topladım alet hiç zorlanmadan sıcaklık 55 dereceye kadar cıkıyo bu normalmidir ayrıca asus probe programını kullanıyorum ve +12 v hata mesajı vererek 15.5 v gösteriyo biosdan bakıyorum 11.7 v ölçü aletiyle bakıyorum 11.8 v
    ben bu işe bir anlam veremedim konuyla ilgli bütün arkadaşlardan yardım bekliyorum

• Eğer Avometre(ölçü aleti) 11.8 ölçüyorsa doğrudur ancak 55 derece biraz fazla fanları kontrol etmeni tavsiye ederim
  • precot işlemcilerde fazla ısınları normaldir,diğer işlemcilere göre biraz daha fazla ısınır onun zararı olmaz onlara takılan fanlar tabanı bakır olup olup fanın yaprakları diğerlerine göre biraz daha büyüktür,arıca sus anakartlarda en az 350w en fazla 420w kullanılması gerekir yoksa sorun çıkartır
  • evet prescot ların ısınması normal heleki havalarda ısındı bu ısı gayet normal
  • hepinize çok teşekkür
  • soldiers06 +1 PSU 300w ise sorun yasayabilirsin prescott lar 300w sorun cıkartabiliyor tabi hep cıkartacak alamına gelmez sorun cıkartmayanlarda var ama psu 300w ise 350w yapmanda farda var
  • gerçek 300Watt ise sanırım bi sorun olmaz yaw? Aopen in falan!

Ama dandik bişi ise, bide 300 watt ise değiştir tabiki..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.