Şimdi Ara

2+1 Ses Sistemi Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2+1 Creatıve çok memnunum bence tam senlik bişii...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ezal

2+1 Creatıve çok memnunum bence tam senlik bişii...

e birde model numarasını verirsen
  • bence microlab m820 al fiyatına göre çok iyi bir sistem subwoofer tasarımı z5500 ünkinin minyatürü çok tatlı bir sesi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdarumma

quote:

2+1 Creatıve çok memnunum bence tam senlik bişii...

e birde model numarasını verirsen

peki vereyim.Kardeş kutusunda SBS Creatıve 2+1 yazıo.yani SBS serisi.2+1yardımcı olabildim mi bilmiyorum ama bulursan sevinirim.
  • arkadaşlar bugün creative inspire m2600 aldım.teknosa dan 10 YTL indirim çekim vardı.teknosa da bu ürün 69 YTL idi.bana 59 YTL ye geldi.zaten intenette araştırdığım m2600 fiyatları da 55 ile 70 YTL arası değişiyordu.

sistemi kurdum, ses fena değil.bu 2+1 i büromda kullanıcam.büro için ideal.zaten evimde yılların inspire 5200 ü var :)

yorum yazan, fikir veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
  • kardeş sen memnun musun CREATIVE den?
  • creativenin alınabilecek o fiyattaki tek seti sbs370 dir a serisi ve sbs380 pek iyi değil hele a300 berbat.
  • quote:

kardeş sen memnun musun CREATIVE den?

creative den memnunum.fiyatına göre fena değil ve benim beklentilerimi karşılıyor.ama bir başka kişinin ses sisteminden beklentileri farklıdır o memnun olmaz ayrı konu.
  • http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=362&pid=2589

evet o bütçeye buda.

Creative ve logintech arasında hangisi dersen logintech x230 derim sana bütceni sık bekle biriktir. Al bir süre sonra onuda beğenmeyip x230 dönme direk x230 al pişman olmazsın.
  • Creativenin 75$lık 5+1 ses sistemi var.Bizim evi inletmeye yetiyor Modelini tam olarak bilemeyecem ama çok iyi ses ve bass veriyor.Bana sorarsan biraz daha para biriktir bunu al derim
  • m820 40w rms ye sahitir 70 80 dolarlık setlerde 40 w tan yukarıda olması zor önemli olan inletmek değil inletirken dinlettirebilmek yani kaliteli ses.M820 distortiona oldukça geç giriyor hatta girmiyor bile diyebiliriz.
  • silver crest40W RMS Ahşap Anfili 2.1 bence bunu al hem ucuz bende sesi iyi
    http://www.teknokalebilgisayar.com/default.asp?git=9&urun=90160
  • Creativenin SBS A500 modeli seside iyi çıkıyor.Almak isteyen arkadaşa ideal bi model
  • Silvercrest 2+1

2+1 Ses Sistemi Tavsiyesi

Özellikleri

# 2.1 kanal Ses çikisi
    # 40W RMS Gerçek Çikis
    # Kontrol panel: power, volume, Treble, Bas
    # PC, DVD, VCD, MP3…kullanilabilir
  • arkadasım bende bu fiyat aralıgında arıyodum zamanında sonuc microlab mc 300 oldu 45 ytl e aldım ve de cok memnunum
    http://www.atlantabilgisayar.com/index.php?sp=522 kablolu kumandasıda mevcut ama kablolu deyip gecme baya uzun kablosu
    bence bi düşün
  • silvercrestin uyduları microlablar kadar başarılı değil.
  • bende aynı sekilde en fazla 50 ytllik bişi düşünüyorum ama araştırmalarımda creative kötü logitech diyenler var. Ben creative Sbs 370 380 390 ve logitech x220 modelleri arasında kaldım.Creative modellerinin özellikleri aynı ama bi farklı olmalı mutlaka.Kesin bi bilgi verebilecek var mı kafam çok karıştı.Simdiden ALLAH razı olsun . bide microlab m820 çıktı bunada süper diyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzantirik_ -- 24 Şubat 2008; 12:37:09 >
  • bu sbs 370 i bulabileçeğim bir yer var mı ????????????????????????
  • creative 2500 de alabilirsin. oda iyidir. ama gine diyorum x230
  • creative a300 seni memnun eder ufak tefek görünür ama çok kaliteli ses verir

http://www.hizli al.com/uruninceleme.aspx?urunid=30.057.1223.0043 kargo bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahho88 -- 26 Şubat 2008; 17:13:11 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.