Şimdi Ara

1999 TL Acer Predator 27' 144Hz 1ms G-Sync Full HD Oyuncu Monitör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1750 TL'ye alabilirsin çekle daha fazla inmez
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Kısmet hocam bakalım,pisikolojik sınır bu şimdilik bende.Hani 1500 olur burda da talep patlaması olur 100 kullanıcı konuya girer,olaylar mevzular derken o arada stoklarda hızla tükeniyordur,yapıştırırım bir tane ama dün benq rl2240he aldım onu bekliyorum idaretenlik o yüzden aslında biraz beklemeye aldım kendimi.Fiyatlar yüksek ama belli mi olur 3-5 gün sonra cayır cayır yanan bir fırsat olur o zaman alırız bir tane.Gönlümde 144 hz vardı kısmet olmadı şimdilik,beklemedeyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Şu saatten sonra 4k monitör alınır.
    Özellikle amd nin atağı çok fena.
    Gelecek 4K da.
    Bunu alırsanız 2-3 sene sonra pişman olursunuz.
    Ayrıca 2bin tl ney gözünü seveyim

Amazonda 4k olanı da var.Asus marka 28"

http://www.amazon.com/PB287Q-Monitor-3840X2160-Resolution-28-Inch/dp/B00KJGY3TO/ref=sr_1_16?s=pc&ie=UTF8&qid=1451952419&sr=1-16

• GateFLY kullanıcısına yanıt
    (3840 x 2160 @ 60Hz) TR'de de var monitörün olayı 144hz olması zaten

http://forum.donanimhaber.com/m_113044558/tm.htm
  • Yorumları görünce kaynar sular indi başımdan aşağıya 4K diyenden tut, Amacı dışında farklı bir monütör karşılaştırana kadar. Öncelikle 4K için gerçekten daha çok erken Heleki Türkiye sınırları içerindeki kullanıcılar için 3x,4x erken. O çözünürlükte oynamanız için Ekran kartınızın gerçekten üst seviye bir ekran kartı olması gerekmektedir.Eğer Sağlam bir ekran kartı olmayan ve olmayacak olan bir insan evladı kusura bakmasın 4K onun için hayal olur. 2014-2015 yılından önceki tüm oyunlardan o çözünürlük desteğini de alamaması bir eksi daha, Tabiki tek tük vardır belki de birçok oyunda vardır bendeki 1920 olduğundan göremiyorum o modları. Yorum yapmadan önce yukarıdaki konu başlığındaki '' Oyuncu '' kelimesini tekrar okumasını isterim.

Monütöre gelirsek, Prof oyuncu monütörlerinin isteklerini karşılayan büyük özelliklerden birtanesi olan G-Sync 'yi desteklemekte ama ortaya bir sorun daha çıkıyor AMD ekran kartı olanlar bu özellik için boşa para vermiş olacak çünkü o özelliği kullanamayacak. Ama sıkıntı şu ki Profesyonel anlamda oyunculuk iddaası olanlar bu kadar büyük boyutlu bir monütör kullanmaz. Oyunda daha avantaj sahibi olmak isteyen oyuncuların bu kadar büyük ekranda oyunculuğunu negatif etkiler. Genelde oyuncular 23-24 maksimum inch'li ekranlara yönelmektedir. Amacınız prof. gamer olmaksa sunu önerebilirim VIEWSONIC 24" VG2401MH. Size fazlasıyla yeter. Monütör bölümünde profesyonel anlamda bilgi sahibi olan Böcek arkadaşımızın tavsiyesi de bu yöndeydi. Onun sözüne güvenirim tabi 2 ay evvel falandı.. MS 'den ziyade İnput lag oranını da öğrenmek gerekiyor bu mönütörün açıklama kısmında yazmamakta. Monütörü kullanmadım ama ekran boyutu monütörün iddaasına ters düşmekte bana göre.

• Monitörden anladığını iddia eden arkadaşlarla dolmuş burası yine.

Benq xl2411z kullanıyorum. Bunda bile sınırda pikseller. 27 inc monitörün hakkı 2k ekran. 2k yı oynatacak ekran kartı bol piyasada.

4k diyen arkadaşlar gitsin 4k ekran alsın ama 144hz aramasın. Şuan için 4k 144hz verecek ekran kartı yok. Yeni çıkacak gtx ler belki bi nebze verir.

Zaten monitöre 2 bin lira para veren adam 200-300 liralık ekran kartı kullanmaz. Kullanmamalı.

Özet : fiyat güzel ama fhd olduğu için tavsiye etmiyorum. Pc ekranına 2 metre mesafeden bakan arkadaşlar düşünebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devir artık 21:9 144hz G-sync devri . Bir monitöre 2000-3000 verebilen bir zahmet de üst seviye iki kartla SLI yapsın 4K yı beslemek zor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.