Şimdi Ara

1990 model BMW 5.24 TD otomatik hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni 5.24 td dizel otomatik, 1990 model, 6 silindir BMW otomobil aldım...Araç Gurbetci arabası..Sadece izne geldiğinde 1 ay biniyor..diğer aylarda ise araç garajında duruyor..Araçda boya değişen hiç bir şey yok..tamamen orijinal..hala üzerinde bir çok parçanın fabrika etiketleri bile duruyor...
    Ancak aracı aldıktan sonra ufak tefek yorgun olduğunu düşündüğümüz aksamlarını orjinallerile yeniledik...Ancak aracımın yakıtını test ettim..100 km de 14 litre yakıyor...bunun üzerine pompa enjektörü Ankarada yaptırdım...Fakat hiç bir değişikşlik olmadı...
    Herhangi teknik bir bilginiz varsa benimle paylaşmanızı rica ederim...

Not:yakıtı BP den alıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 28 Aralık 2015; 15:01:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

Selam Arkadaşlar...
    Yeni 5.24 td dizel otomatik, 1990 model, 6 silindir BMW otomobil aldım...Araç Gurbetci arabası..Sadece izne geldiğinde 1 ay biniyor..diğer aylarda ise araç garajında duruyor..Araçda boya değişen hiç bir şey yok..tamamen orijinal..hala üzerinde bir çok parçanın fabrika etiketleri bile duruyor...
    Ancak aracı aldıktan sonra ufak tefek yorgun olduğunu düşündüğümüz aksamlarını orjinallerile yeniledik...Ancak aracımın yakıtını test ettim..100 km de 14 litre yakıyor...bunun üzerine pompa enjektörü Ankarada yaptırdım...Fakat hiç bir değişikşlik olmadı...
    Herhangi teknik bir bilginiz varsa benimle paylaşmanızı rica ederim...

Not:yakıtı BP den alıyorum...

bu yazdıklarınız çok genel bilgiler yorumda bulunmaya yeterli değil

kaldı ki araç 25 yaşında

tanıyani bileni azdır

kilometresi nedir ?

• haklısın dostum...Aslında sormam gerekeni sormamışım...Aracım 100 km de 14 litre yakması çok geldi bana...yakıt tüketimini arttıran mekanik parçalar elden geçti. .bir çoğunu yeniledim...ancak hala aynı yakıyor...Bu modeli belki bilen kullanan birine rastlayabiirim diye düşünmüştüm...yakitini düşürmek için belki bir tavsiyede bulunur...belkide bu model bu kadar yakıyor oda bilinmez...ancak 14 litreyi görünce severek aldığım arabamı satacak gibiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • km si ise 254bin km de henüz...

• hocam resim yokmudur merak ettık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révoltant

hocam resim yokmudur merak ettık :)

İlan No : 257943719 (sahibinden) burda resimleri mevcut bakabilirsin.
  • Aracınız 12 valf 6 silindir turbo dizel ve otomatik bir araç ortalama 10lt civari tüketimi olmasi lazim yakit sistemine baktirmanizda fayda var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.