Şimdi Ara

1965 Chevy Impala 4 Door Hardtop (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ara sıra böye klasikleşmiş araçlar yolda görüyorum. Yanımızdan geçtiği zaman bütün ihtişamını gösteriyor gerçekten. Süper makina maşallah diyelim nazar değmesin . . .
  • Hardtop = Sac Tavan
    Direksiz = Pillarless

http://en.wikipedia.org/wiki/Hardtop

A hardtop is a term for a rigid, rather than canvas, automobile roof. It has been used in several contexts: detachable hardtops, retractable hardtop roofs, and the so-called pillarless hardtop body style.

quote:

Orijinalden alıntı: daturkishulan
    quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak
    hardtop nedir?

direksiz

• dedemde vardı impala çok bahsederdi bize =) satmasaydı belki şimdi köşeyi dönmüştük :d
  • Güzel araçmış . Kazasız belasız
  • Bu alet in motorunu çalışırken duymak istiyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daturkishulan

orhanbaba arac senin mi?

ben de tekkapidan cok amerikanda 4 kapi severim.bende de 4 kapi direksiz 76 impala var.tekkapisina herzaman tercih ederim.

Evet benim :) 76 da fenadır :) tanıştıralım bi ara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmJoy11

Bu alet in motorunu çalışırken duymak istiyorum ...

Bu ara bi video çekerim sizin için :)
  • maşallahı var kız gibi
  • Teşekkürler
  • Bu araçların değerini bilen, kullanmasından zevk alan ve korumak için de elinden geleni yapan herkesi selamlıyorum. Gerçekten de Amerikan Otomobil Sanayinin BÜYÜK ve AĞIR OTOMOBİL üretme ve her yıl model değiştirme fikrinin bir ürünüdür bu araçlar ve dünyanın her yerinde kendine hayran bulmuş, başka otomobiller bunlarla ölçülür hale gelmiştir.

25 yıldır bu araçları yakından inceler, araştırır ve merak eder dururum. Amcalarımın kaportacı ve tamirci olmasından ötürü her zaman bol miktarda bu tür araçlar hep boyahanede veya tamirhanede bulunmuştur. Aşağıda 1986'da çekilen ve benim de (güneş ışığının düşmesinden ötürü pek görünmediğim) resimde bulunduğum 1958 model, tek kapı, direksiz, V8 - Otomatik Chevrolet IMPALA ile çekilmiş ve halen büroda sakladığım resim var.

Daha net bir fotoğraf çekmeye çalılacağım bugün (makro ayarını yapmamışım).

1965 Chevy Impala 4 Door Hardtop

• Çok güzel görünüyor maşallah.. Duruyormu araç ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.