Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

18 yaşına girenlerdeki ehliyet sevdası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 18 yaşına girenlerdeki ehliyet sevdası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1623 Mesaj
    Surda adama laf sokanlar amaci kari kiz araba futbol siyaset Survivor olan adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realexile -- 17 Mart 2018; 20:41:3 >
  • Binbaşı
    1794 Mesaj
    Bu 17-18 yaşındaki tiplerin aşırı araba düşkünü olup 18 i doldurur doldurmaz ehliyet alıcam merakı beni de deli ediyor.Çoğu adam akıllı sürmüyor çünkü.Birisine çarpacaklar o olacak.

Benim 18 in bitmesine 4 ay kaldı.Araba sürmeyi az çok biliyorum ama ben de almıcam.Sebebi de babam.Zaten zar zor araba sürmek için izin alıyorum kendisinden kırk yılda bir.O da trafiğe kapalı yerlerde.Millet benden çok daha küçük yaşta trafiğe çıkıyor.Babamın bu tavırları beni baya bir soğuttu arabadan.Yani severim arabayı ama çok düşkünlüğüm yok.Eninde sonunda alıcaz sonuçta kalsın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fastidious

21 yaşındayım durumum gayet iyi ehliyet alsam anında araba da alırlar fakat arabalara karşı hiç bi ilgim yok bi yere gidicek olursam her yere her şey götürüyor neden alayım ki Bu arada sürmeyi biliyorum.

Yok hocam acil bir şey olur ne bileyim bir yere gitmek lazım olur taksi , otobüs falan mı arıyacaksınız gidin alın cebinizde dursun yine kullanın siz taksi , otobüs. 19 yaşındayım hadi benim durumum yok ama olsa kesin alırdım. Ne olacağı belli olmaz.
    |
    |
    Ben de 18im,gireli baya oldu ama hiç öyle ehliyet hevesim olmadı nedense...

Bi arkadaş var mesela doğum gününden 1gün sonra başvurmuş direk.

Tuhaf..

Ama a2 ehliyete başvurcam,motora acayip ilgim arttı son 1 yılda.Ailemin durumu iyi izin vermiyorlar,araba almayı teklif ettiler ama sonuna kadar diretcem bakalım motor konusuna
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hani ben laf soktumda hiç öle bir tip değilim. Şimdi uza

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    realexile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1192 Mesaj
    Hazır boş vakit varken almak asıl mantıklı olan , öbür türlü bir ton işin arasında almaya çalışırsan sıkıntı hep
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.