Şimdi Ara

18'İNCİ MKNZ.P. TUG. K.LIĞI çanakkale gelibolu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
48.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Bozcaada çok küçük herhalde hiç giden asker duymadım daha tahminim 20-30 kişi olacağız herhalde bende 7 si sabah ben Gelibolu'ya teslim olacak orada tanışmak üzere tahminime uzun dönem askerler bizden çok olacak o yüzden birbirimize sahip çıkalım Gökhan TAŞTAN - Sivas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 8 inde teslim olacak varmı arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joseph21 J kullanıcısına yanıt
    Tanışalım hocam birbirimize sahip çıkalım ben 8 inde teslim olacam

• yucelsoner Y kullanıcısına yanıt
    yarın sabah teslim olacam ben 2gün var aramızda ama olsun gelince artık
  • joseph21 J kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun kardeşim orda buluşuruz artık

• evet arkadaşlar ben bunu yazdığım zamanlarda yardırıyorsunuzdur 5 dk istirahat et sözünü duyduğunuzda bayram edeceğiniz günler :d
    yeşil depo duruyormu hala bakın bir olmadı 3-5 devriyesine çıkın kontrol edin

şu anda sövüyorsunuz çogunuz ama beyler unutmayın herşey bittiğinde güzel günlerdi diyeceksiniz

337. KD dedenizden selamlar saygılar
  • 2. tabur 1. bolukte yedek subayım
    bugun bıtırdım
    ama belgelerı bır turlu halledemedım o bakımdan bır kere daha gideceğim oraya :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooklynn

2. tabur 1. bolukte yedek subayım
    bugun bıtırdım
    ama belgelerı bır turlu halledemedım o bakımdan bır kere daha gideceğim oraya :)))

oranın havası değişiktir git iyi gelir insana enerji veriyor :)
  • Usta birliği : 18 İNCİ MKNZ.P.TUG.TOP.TB. 4 ÜNCÜ 203/37 MM.LİK K/M OB.BT. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE
    Beyler çok mu kötü ya konuyu okudum içim karardı.Aralıkda kısa dönem olarak gidiyorum.

• Merhaba bende kısa dönem gidiyorum aralık 17 manisa merkez acemi ardından 18. Mknz pyd tankçı sınıfı vs.. Okudum forumda yazanları benimde içim daraldı..
     18'İNCİ MKNZ.P. TUG. K.LIĞI çanakkale gelibolu

• Var mı arkadaşlar benimle aynı yerde yapacak olan, usta birliğini..
     18'İNCİ MKNZ.P. TUG. K.LIĞI çanakkale gelibolu

• Tltsvr T kullanıcısına yanıt
    Kısa dönem, acemilik manisa merkez, usta birliğim de 18 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. Gelibolu :) .

• benımde acemı manısa usta birlik canakkale gelibolu 2.grup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksknonur61 -- 25 Ekim 2014; 14:02:26 >
  • ben varım kardes
  • topçu ve tankçılar olarak gidiyorsunuz şu kadarını söyliym bizim zamanımızda yanı 337ler zamanında bu bölüklerin acemilikleri ızdırap oluyordu ustada giittiğiniz için kısmen şanslısınız işte denetleme olacak mart ayında sizi yoğun bir tempo bekliyor ozamana kadar şimdi değişmişmidir bilmiyorum ama tankçılar çok disiplinlidir ve temzilik konusunda kesinlikle taviz vermezler yanaşık düzen eğitiminde level atlamışlardır :) yalnız gelibolunun b.lu sardalyasını yemeden gelmeyin sahilin bir kısımının bizim askerliğin bitimine doğru gezmesi yasaklanmıştı rüzgarı çok serttir arkadaşlar aman dikkat edin ağaçlar hep yatıktır kendinize dikkat edin hastalansanız dahi eğer denetleme hazırlıgınız varsa şansınız yok sorularınız olursa çekinmeyin hatırladığım kadarıyla cevaplarım şimdiden hayırlı teskereler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribal_dns -- 25 Ekim 2014; 14:02:20 >
  • 18 Mart 1915 Çanakkale Deniz savaşının başlangıç tarihi diye biliyorum, malum bizlerde 100. yıl dönümünde orada asker olacağız yani eğitim denetim vs den bahseden arkadaş bence çok haklı, 100. yıl mevzusuna işler baya sıkı olacak, şimdiden geçmiş olsun hepimize :D
  • Ya bizde durduk durduk 100. Yılda Gelibolu'ya düştük yala

• endişelenmeyin arkadaşlar içlerinizden bazılarını özellikle 1.80 ve üzeri olanları seçeceklerdir şubatın 4. haftası olacaktır söylediğim büyük olasılıkla tören mangası olacaklardır bu elemanlar kısmen şanslı tören için çalışacakları günlerde ayırırlar hareketlere çalıştırırlar zaten ezberlersiniz ilk başta zor gibi görünsede seçilenleri martın 10u gibide tugay karargaha götüreceklerdir tugay komutanı ve 2. kolordu komutanı sizleri izleyecektir dikkatli olun yıldızlar geçidine şahit olacaksınız :) eğer beğenir 18 mart için okey alırsınız tabi söylememe gerek yok herhalde c. başkanı ve başbakan başta olmak üzere çok sayıda bürokrat ve üst düzey askerler ordaki törende mangayı izleyecektir bir güzelliği var ozmana kadar bünye çoktandır dinlenmeye alınan hormaonlar yükselişe geçebilir çünkü 18 mart ünv. öğrencileride orda olacaktır şimdi diyebilirsiniz ne olacak yav kız işte aylarca sadece erkek göre göre birikim yapacaktır duygular :) geçtim onu sivil bile görseniz bir garip olacaksınız hacılar hiç korkmayın askerlik sizi gün geçtikçe sağlam yapacaktır

• Bende varım tertipler
    2. Grup usta birliği beraberiz :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.