Şimdi Ara

18 çekirdekli Intel Core i9 işlemcisi yıl sonuna kaldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yakın zamanda bilgisayar toplayacağım i7 7700k işlemci, msi z270 gaming m7 anakart, corsair 2x16gb 3200mhz ram, corsair h115i sıvı soğutma msi, gtx 1080 gaming x+ ekran kartı falan ama bu işlemciler kafamı karıştırdı eğer çok sürmeyecekse gelmeleri biraz daha beklerim mesela 7700k almak yerine 7800x alabilirim.
    halihazırda güncel dolar kuru üzerinden satıcı karı hariç vergiler dahil 1616TL oluyor sizce değer mi? i7 7700K şuan 1524TL hazır dolar düşmeye başlamışken alsam mı?

cooler master mastercase 5 kasayı ve corsair rmx 750W 80+ gold modüler güç kaynağını aldım pusuya yattım bekliyorum.
    eğer erken gelecekse ramlari ve sıvı soğutucuyu da alayım.

bu arada x299 chipset yine yerleşik olarak usb 3.1 desteklemiyor allah belanı versin intel asmedia'ya kaldık yine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryzenci -- 5 Haziran 2017; 17:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

AMDnin fiyatını gören intel pıstı :)

Nedense benim de aklıma gelen ilk sebep bu oldu. Mantıksız ve saçma olduğunu biliyorum , sonuçta mahalle arası şirketlerden bahsetmiyoruz. Ama Intel'in stratejik bir karar aldığını düşünüyorum. "AMD yeni seriyi bir çıkartsın , performansları fiyasko olursa biz 2.000 $ seviyesinden gireriz" ya da tam tersi dediğiniz gibi AMD'nin agresif fiyatlarını görünce piyasayı gözlemleme kararı almış olabilirler. Duruma göre daha düşük fiyatlardan pazara girebilirler ve rekabet ortamı devam eder.
  • amd eğer dediğini yapip bir kaç yil daha am4 soketi her türü chisette kullanmaya deva ederse performans açısında intelle kafa kafaya gitse bie alir sektoru gibi dusunuyorum cunki onceden amd nin soket tipi farkinda durmadan cektigi sikintyi onumuzdeki yil intel cekebilir zaten hali hazirda iki soket var birde bun ayeni bir tane daha eklenirse intel bu sene biraz ipleri elinden kacirabilir

• Sertan...57 S kullanıcısına yanıt
    Boşuna özelden küfür etme yiyosa karşıma çıkarsın korkak herif.Savcılıktan kağıt gelince çok ağlayacaksın haberin yok,haber vereyim şimdiden,geçmiş olsun.

Şu gereksizi banlayın esas hesabı banlanınca sağa sola saldırmaya başlamış gereksiz.

Ohh ne güzel banladın ama içimin yağları eridi,daha çok banlanırsın bu kafasızlıkla.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    p.m alabilir miyim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.