Şimdi Ara

18-20 mayıs worldcard giyim-kuyum kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
7
Favori
4.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Her gün 100 çekmeyi adam kabul etmedi hocam. Yeni çeyreğe 315 istedi. Bir de saat 5 den sonra kapalı olacakmış cumartesi pazar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

altungold world posu mu?
    World posu bile olsa adamlar şart koymuş benim istediğim siteler geçerli diye KISACASI WORLD POSU BEKLEMEYİN.

• KrmTgc kullanıcısına yanıt
    ben yarın 3 kart ile gidecem 105 105 105 3 ayrı kuyumcuya insaaallah kabul ederler..
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    o önemli değil üye işyeri olduktan sonra seçili internet olması gerekmez....o sitelere özel yapıyor....yoksa bir sürü üye işyeri var....
  • üye işyerin olan giyim sektorunde 1. işlem dun yaptım -2. işlem bugun yaptım fakat 15 tl slipte yazmadı sizdede oyle oldumu arkadaslşar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midas34 -- 19 Mayıs 2018; 11:35:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: midas34

üye işyerin olan giyim sektorunde 1. işlem dun yaptım -2. işlem bugun yaptım fakat 15 tl slipte yazmadı sizdede oyle oldumu arkadaslşar
    Ben de LCW ve ebebekten aldim. Ne mesaj geldi ne slipte yazdi. Axess i örnek alamiyorlar inatla!

• quote:

Orijinalden alıntı: Deccar

o önemli değil üye işyeri olduktan sonra seçili internet olması gerekmez....o sitelere özel yapıyor....yoksa bir sürü üye işyeri var....
    Hocam öyle olsa neden seçili diyor burdan yaparsanız puan veririm anlamı çıkıyor isterseniz world işyeri olupta seçili internet sitesi olmayan bir siteden sipariş geçin bakalım gelecek mi

• KrmTgc kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam yinede uğrastınız sagolun
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Oncekilerden gelmisti....

• Ankaradan kuyumcu bilenleri her başlıkta yazmaya karar verdim.
    Yenimahalle ivedikte babür kuyumcu var iki şube ikisinden dün aldım bir de gene ulusa gitmek zorunda kaldım.
    Başka yenimahalle civarı üye işyeri bildiğiniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.