Şimdi Ara

1750 civarlarına tel öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung a5 1600 galiba vatanda iyi midir. mm 6 güncellermesi ile nasıl oldu..
    a5 mi a7 mi (biraz buyuk dezavantajı var)
    yoksa sony xa serisi mi. veya paraya kıyıp 2399 a sony x mi..
    htc ve lg yi pek önermediler.

--benim için önemli olan donma ve takılmaların olmaması, birini arayacağım zaman veya çagrı geld zaman donmadan açabilmem.. tel ile konusurken giden ve gelen ses netliği birinci önceliğim.
    --sarj ın ne kadar gittiği önemli, 24-36 saati çıkarabilirse iyi olur. hiç yokken günü çıkarsın.
    ---çok oyun oynamam, sadece bazı android progr yüklerim.
    --whatsapp çok önemli..

• Sony Xperia serisinden herhangi birini tavsiye ederim hocam. Samsung'a note serisi dışında bulaşmamak gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lenovo vibe p1m
  • quote:

Orijinalden alıntı: murloctidehunter

lenovo vibe p1m

bilindik markaların bile sorunu çok oluyor oyuzden diğerlerine hiç bulaşmak istemem.
    asus zenfone 2 vardı kardeşimde sorun çıkarıyor. pc si iyi diye aldırmıştım ama teli iyi değil, yazılım sounları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Sony Xperia serisinden herhangi birini tavsiye ederim hocam. Samsung'a note serisi dışında bulaşmamak gerek.

dostum samsung s6dan sonra toparladı diyorlar ne kadar doğru ? bende 1900 liraya kadar telefon secimi yapmam gerek ne tavsiye edersin.sonynin yeni x serisi fiyatlarını hiş haketmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

quote:

Sony Xperia serisinden herhangi birini tavsiye ederim hocam. Samsung'a note serisi dışında bulaşmamak gerek.

dostum samsung s6dan sonra toparladı diyorlar ne kadar doğru ? bende 1900 liraya kadar telefon secimi yapmam gerek ne tavsiye edersin.sonynin yeni x serisi fiyatlarını hiş haketmiyor

Hocam samsung'un S6 ile belli bir ivme kazandığı gerçek ama barındırdığı ön yargıdan ötürü note serisi dışında hitap etmiyor bana. Bütçeniz doğrultusunda htc 10 veya note-5 bakabilirsiniz. Samsung sizin için tercih dışı ise Sony veya htc üzerine yoğunlaşın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adiyamanmp3 -- 8 Ağustos 2016; 19:02:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

quote:

Hocam samsung'un S6 ile belli bir ivme kazandığı gerçek ama barındırdığı ön yargıdan ötürü note serisi dışında hitap etmiyor bana. Bütçeniz doğrultusunda htc 10 veya note-5 bakabilirsiniz. Samsung sizin için tercih dışı ise Sony veya htc üzerine yoğunlaşın bence.

hocam şuanki telefonum sony xperia l.. gönül ister sonyden devam edelim ama dediğim gibi sony x serisi ile afalladı..samsung pek istemiyorum ama sanırım note 5 bakacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.