Şimdi Ara

1700 TL üst limit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1700 tl üst limitimdir arkadaşlar. Bu fiyat aralığında telefon tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

Benim için önemli olan özellikler ;
    Ekran boyutu (5.5 inch ideal )
    2-3 sene kullanmak istiyorum.
    Android'in kasma problemlerini yaşamak istemiyorum.

• Merhabalar , Hauwei Mate 10 Lite modeline göz atmanızı öneririm

İyi forumlar
  • Huawei Mate 10 Lite, Huawei P10 Lite. İthalat garantili xiaomileri kesinlikle önermiyorum.
  • elimdeki telefon bozuldu benimde maksimum 1000 tl ye ne alabilirim komple gitti alet. uzun süre dayanan olsun kasması falan sorun değil
  • Ben de mate 10 lite tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Note 3'e bakınız.

+ Kamera idealin üstünde

+ 6 GB RAM sizi Android'in şişmelerinden korur. Uzun ömürlü bir cihaz arıyorsanız RAM kapasitesi ile işlemci (Sd660) faktörü baştan etkiler durumu.

+ 5.5 inç bir cihaz

+ 3500 mAh kapasiteli bataryası günü çok rahat çıkarıyor ve güzel ekran süreleri veriyor.

+ Tasarımı oldukça güzel.

• Fanlık için falan söylemiyorum,son 3 senedir Xiaomi kullanıyorum arada Samsungda kullandım,şu kadarını söyleyeyim Xiaomi harbiden kalite kokuyor,ülkemizde de satılmaya başlayalı bayağı oluyor artık duymayan kalmadı,bence tercihiniz Xiaomi den yana olsun eski modellerinde bile kasma donma sorunları yok denecek kadar az,sizin bütçenize en uygun model Xiaomi Mi Note 3 inanın bana diğer markalarda bu fiyata alamayacağınız performansı alırsınız, kısmet olursa bende Mi Note 3 almayı düşünüyorum, fırsat bulursanız inceleyin pişman olmazsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.