Şimdi Ara

17 inç Alienware için çanta tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Bu eşşek ölüsü laptopum için sağlam bi çanta arıyorum uzun süredir. Güzel koruyucu bir çanta bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bim poşeti tavsiyem. Bulamazsanız kargo parasini verirseniz ben gönderirim

• Öneriniz için teşekkürler.

Konu güncel. Fikri olan arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.

• samsonite'lara bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CizikFerrari

Selam arkadaşlar. Bu eşşek ölüsü laptopum için sağlam bi çanta arıyorum uzun süredir. Güzel koruyucu bir çanta bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

http://urun.n11.com/canta-ve-kilif/trust-sydney-notebook-cantasi-173-P78846229 ben bunu 1 senedir kullanıyorum. koruması mükemmel. tavsiye ederim
  • CizikFerrari kullanıcısına yanıt
    dostum merhaba alienware almayı düşünüyorumda memnunmusun ?
  • Hocam çok memnunum. 17 R3 970M 6700hq lü modeli var bende 950 pro ssd taktım harika oldu cihaz. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim. Ben amerikadan aldım cihazı izzy76 nickli bi abim getirdi Amerikadan getirme konusu vardı. Gel gör ki çoğu 17" çantaya sığmıyor sığsa bile sıkıyor.

• Yanıtınız için teşekkür ediyorum. Aynı cihazda mı kullanıyorsunuz hocam bu çantayı? Sıkıyor mu laptopu?

• Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    İnternetten 17 inçlik çantalardan alasım gelmiyor hocam laptop cidden normal 17 inçlere benzemiyor. Mağazadanda bulamadım deneyerek almak istiyorum daha çok.

ben alırsam 15.6 inclik alıcam dostum tek sıkıntım tr de garanti nasıl geçerli olcak pc ye bişi oldumu vay vay .
  • TR garantisini hiç önemsemedim ben hocam sanırım dell türkiye ile görüşülüp uluslararası garantiye çevirilebiliyormuş süresi falanda uzatılabiliyormuş bir sorun bence. Ben şuana kadar hiçbir ürünle garantilik bir problem yaşamadığımdan dolayı da rahat olabilirim garanti kaydını dahi yapmadım cihazın. Ama dikkat ettiğim birşey vardı. Dell in kendi donanım test programı vardı onunla herşeyini test ettim 1 saat falan sürüyor sağlam bir test. A dannZ ye tüm donanımı testten geçti. Alıcak iseniz 6700HQ lü seriden alın hocam. Yeni nesil olsun bu seride ekranlarda Adobe sRGB sertifikalı görüntü muhteşem

teşekkürler dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CizikFerrari

Yanıtınız için teşekkür ediyorum. Aynı cihazda mı kullanıyorsunuz hocam bu çantayı? Sıkıyor mu laptopu?

ben 15inç pc de kullanıyorum. sizin pc nin uzunluğu ve genişliği kaç cm.
  • 43x30x3 boyutları hocam hesapladım şimdi

• Hocam Amerikadan getirttiğiniz ürünün dolar fiyatı nedir? Amazon'dan ise link atarsanız daha güzel olur.
    Bir de izzy79 laptoplarda 100-250 dolar arası getirtme ücreti talep ediyor, size ne kadar talepte bulunuldu acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.