Şimdi Ara

1650 super ve 1060 6gb arasinda kaldım. Yardim eder misiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Inno3d'ye ait inceleme goremedim rica etsem atabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvdia da alt modellerden uzak durun çok çabuk performans degeri düşüyor 6 ay sonra ekran kartın 1050ti ayarına geliyor

Amd 5500xt bak

Yada 1660 süper bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1650 super inno al zaten az guc tuketiyor isinmaz bide sogutma blogu dhaa buyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu devirde 4 gb kart alınmaz 1650s derdim ama 4 gb gibi saçma sapan bir boyutlu karta para vermezdim ben kurtulmaya çalışıyorum 4 gb hiçbir halta yetmiyor
  • Oneplus55 O kullanıcısına yanıt
    Nette her kartın incelemesine denk gelmek zor, özellikle belli seviye altında pek bir inceleme bulunmuyor, belli bir gpu modelleri arasında zaten kayda değer performans farkı bulunmuyor, o sebeple soğutma performansları önm kazanıyor çünkü ne kadar serin okadar uzun süre veya yüksek hıza boost edebiliyorlar, performans farkları da böyle durumlarda ortaya çıkar.

Aşağıda 1650super lerin dış görünümleri mevcut, resimlere tıkladığında soğutma blokları ve fanların ebatlarından zotac ın durumunu analyabiliyorsun, innoda 2-3 ısı borusu var gibi görünüyor, ama zotac ta ne ısı borusu var nede kaydadeğer bir soğutma bloğu nede sessiz iş yapabilecek fanları olmadığı görülüyor.
    https://videocardz.com/83253/nvidia-geforce-gtx-1650-super-custom-models-roundup

Düzenleme:

Kartın sitesindeki resmine bakınca da bu kartın nvidia nın fabrikasında üretildiğini, inno nun sadece bu karta soğutma bloğu ve bios atıp, kutulayıp sattığı anlaşılıyor, bu sebeple fiyatı ucuz olabilir, yani bu firma bu kartı üretmek için hiç bir efor sarfetmemiş, nvidia dan hazır olrk almış, satıyor gibi bir durum var, bu durum da zaten inno markasını bilmeyen/ güvenmeyen bile belki gönül rahatlığıyla bu kartı alabilir gibi bir durum oluşabilir.
    http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=519

1650 super ve 1060 6gb arasinda kaldım. Yardim eder misiniz

Zotac ın fanları 6cm imiş.

1650 super ve 1060 6gb arasinda kaldım. Yardim eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuvenDMRK -- 19 Ocak 2020; 0:44:27 >

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Amdnin driver vs ile uğraşamam
    1660a da butcem yetmiyor. 900 1000den 1250ye ciktim zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oneplus55 -- 19 Ocak 2020; 0:45:46 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Bende o yuzden 1060da karar kılmıştım. Ama herkes 1650 diyor. Fps olarak evet 1650 onde ama 1060'inda 6gb vrami var. Oyunlarda herseyi ultraya getirince 6gb vram yiyorlar genelde 30fpsde 2 kartta oynatır. 60fps icin ayar kisinca 4gb civari yer.
    Yani gunumuz icin 1650 super daha mantikli ama 1060 da ileriye donuk olur diye düşünmüyorum. Suan gtx 770 var. 5 veya 6 yil once almistim dite hatirliyorum.
    Ama soyle de bir sikinti var 1060larin cogunda garanti yok malesef

• Bence 1650 Super almalısın. 4 GB ile 6 GB arasında dağlar kadar fark yok.

Garantisi olmayan karta 50 lira bile vermem ben.
  • Ah para olsa da 1650 süper alabilsek. Çok güzel kart
  • bellek kullanımını etkileyen en büyük şey doku ayarıdır bunları iyice dibe kadar düşürmen gerekecek ve oyunun çamur gibi gözükür

1060 da alma 1650s de alma güzel bir kart olabilir ama 4 gb bellek nedir ya 2020 de

daha 2020 oyunları çıkmadı bu sene 4 gb ı tarihe gömebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 19 Ocak 2020; 11:33:4 >
  • GuvenDMRK kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Dediginiz gibi zotacin fanlari kucuk

Evet biliyorum. Vram = doku ayari. O yuzden ikilemde kaldım. Suan gtx 760 ile rdr2 oynuyorum. Low ayarlarda bile 2gb vram yiyor. High ayarda 4e yakın yiyecek. 6gb vram ilerde ise yarar mi bilemiyorum. 4gb az oldugunuda biliyorum. Ama kart gucu olarak 1650s daha iyi.
    1000tl butcem vardi 1250e cikarttim daha fazla cikartamam malesef gonul isterdi 1660 alayim ama butce yok malesef

Edit: 11.11 zamaninda 1660 1300e satilmis ama ozaman gpu alma fikrim yoktu. Sanirim 1660in indirime girmesini beklemek en akillica secenek olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oneplus55 -- 19 Ocak 2020; 11:40:2 >
  • evet saçma bir hamle yapma bari 6'lık kart al tam olsun rdr'ye 4 gb yetiyor zaten oyun konsoldan bire bir kopyalanıp biraz cilalandığı için.

indirim bekle en azından
    Tesekkurler yardımlarınız icin

• Morktalent kullanıcısına yanıt
    1660 indirimi kovalayacagim

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Imkani yok bu fiyatlara cikamam. Indirim kovalamayi dusunuyorum 2 hafta kadar olmazsa mecburen 1650 alicam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.