Şimdi Ara

16+8 gb ram dual channel çalışır mı yardım!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
11.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar.şuan aynı durum bende de var.fx505dv kullanıcısıyım 3750h dual channelda daha verimli çalışıyormuş.16 gb single ram var acaba 8 gb alsam diyorum.dual çalışırlar mı.siz aldınız mı.aldıysanız olfumu?bir de performans artılı kadya değer şekilde arttı mı?özellikle online da baya artıyormuş.şu an grafik ayarlarıyla oynuyorum fps de herhangi bir depişiklik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gokcehan G kullanıcısına yanıt
    Hocam deli gibi fark ediyor. Özellikle işlemciye yüklenen oyunlarda ac odyssey de falan very high ta 40-45fps alıyorken 60-65 alıyorum şuan ve özellikle ayarları düşürünce işlemci ekran kartını daha çok besliyor. Şuan benim 16gb skhynx var + 8gb kingston valueram var. Ne olur ne olmaz diye cl ve mhz değerleri aynı olacak şekilde seçtim kingstonu. Cpu-z de dual çalışıyor olarak görüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet cidden güzelmiş.birde bir sorum daha var hocam.ben laptopu alalı 2 ay oldu garantisi bozulurmu.servise mi takdırdınız siz?2 yıl garantisi var.

Bozuluyormuş garanti.illa servise kargoyla göndermem gerkiyormuş.2 dakikalık işlem için bir ton risk var.gerçekten saçmalık.üstüne bide 117 lira servis ücreti alacaklarmış.

Valla hocam çok araştırdım pnu kendi sitesinde falan ben kendim taktım vidalara zarar vermeden. Garantilil durum olursa çıkarıp öyle yollayacağım. Kargoda başına çok daha kötü şeyler gelebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.