Şimdi Ara

15km bisiklet otobanı yapıcam diyen ekrem’in ibb’sinin isbike’ı aylardır açamaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılsonunda tadilata girmişti, isbike akp döneminde sorunsuz çalışıyordu, cehape geldi mahvetti

5 sene sonra sorsan hatırlamıyorum der15km bisiklet otobanı yapıcam diyen ekrem’in ibb’sinin isbike’ı aylardır açamaması 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hizmet kim bu herif kim

• Yerli ve milli Togg alın.

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt

işte chp zihniyeti budur.

bisiklet sadece bir ulaşım aracı değil bir spor aracıdır.

• Maraz Alinin sağ kolu kullanıcısına yanıt

Arabalar da spor aracı

• Colda C kullanıcısına yanıt

bu millet alim değil ama ariftir cehape'yi iktidar yapmaz.15km bisiklet otobanı yapıcam diyen ekrem’in ibb’sinin isbike’ı aylardır açamaması 

• 15km bisiklet otobanı yapıcam diyen ekrem’in ibb’sinin isbike’ı aylardır açamaması

• Harbi ya ayda yılda bir sahile gidiyom bi bisiklet kiralayıp gezmek isterdim geçen sene çalışıyodu ama

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bisiklet yollarının yapılması taraftarıyım ama bu adam gelmeyip de AKP gelse heryere bisiklet yolu yapılacak mıydı sanıyorsunuz?

İstanbul çok uzun süredir AKP'de bisiklete ne zaman önem verilmiş? Bu konuda CHP'nin de AKP'nin de tutumu aynı. Bisiklet = sahilde gezi aracı,

ulaşım aracı değil kafası var. Madem araçları halkın ulaşamayacağı kadar pahalı yapıp yüksek vergiler koyuyorsun, bari bisikleti özendir.

Hollandada milletin afedersin bok gibi parası var ve araçlar ucuz, ona rağmen şehir içinde gündelik ulaşımı bisikletle yapıyorlar.

Hem sağlıklı, hem de trafiğe sebep olmuyor, hem atık üretip havayı kirletmiyor. İstanbul'da bakıyorsun trafik sıkışmış 1km mesafeyi 1 saatte alıyorlar,

arabaların içine bakıyorsun koca sedan veya SUV içinde sadece şöför var. 1 kişi ulaşımı için yolda gereksiz yer kaplıyor başka birşey değil.

Bisiklet yolu olsa püfür püfür trafiksiz bisikletle mi gitmek ister millet, yoksa tıkış tıkış metrobüste akraba olarak mı?

• Vain kullanıcısına yanıt

aynen o yüzden isbike'ı akp kurdu, mecliste de noldu isbike diye akp soruyor.

• 458143869 kullanıcısına yanıt

geçen sene de sürekli hata veriyordu.

Benim demek istediğim bisiklet yolu olmadıktan sonra kiralamanın da anlamı yok. Bisiklet pahalı birşey değil satın alınabilir ancak sürecek yol olmadıktan sonra

İstanbul'da trafik magandaları araya alıp ezer geçer. Öncelik bisiklet yolu olmalı.

• Olsun. Fonculara avanta bir seyehat patlatır. Yine överler bunu. O da devletin valisine küfreder.

• up

• Trollük saygın bir hareket değil ama yine de bir usulü, yolu yordamı olmalı, bu kadar ayağa düşmemeli.

• Navi kullanıcısına yanıt

aynen ben hatalıyım ibb bisiklet sistemini çok güzel sunuyor hiçbir sorunu yok, ben eşşşşeğim.15km bisiklet otobanı yapıcam diyen ekrem’in ibb’sinin isbike’ı aylardır açamaması 

Estrf... onu demiyorum. Konuyu bilmiyorum, haklı olma ihtimalin yüksek de olabilir.

Ama kendini özgün fikirlerinle değil bir başka düşünceye karşıtlığınla ön plana çıkarmak sana kaybettirir. Burada bisiklet yolu için bu konu açılmadı, sen de biliyorsun. Düşman olduğun düşünce gruplarına savaş için açıldı. Sonraki mesajlar bunu gösteriyor.

• Navi kullanıcısına yanıt
    15km bisiklet otobanı yapıcam diyen ekrem’in ibb’sinin isbike’ı aylardır açamaması

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.