Şimdi Ara

[150TL KARGO DAHİL] D-Link DSL-224 300Mbps 4 Port Kablosuz 2x2 Mimo Anten VDSL2/ADSL2+ Modem Router

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Afyonkarahisar İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [150TL KARGO DAHİL] D-Link DSL-224 300Mbps 4 Port Kablosuz 2x2 Mimo Anten VDSL2/ADSL2+ Modem Router
    Ürün sorunsuz çalışmaktadır, geçtiğimiz aylarda ofisi kapattığımız için aynı modelden bir tane daha satmıştım.
    O cihazı almamın sebebi bu cihazdan gayet memnun kalmamdı.

Çekim kalitesi 120m²'ye kadar olan evler için tahminimce yeterli olacaktır. Benim ev 90m², modemin olduğu odadan 2 oda uzakta mutfağın balkonunda video falan izleyebiliyorum.

Değiştirme sebebime gelecek olursak, 75mbps hatta bir takım kopmalar yaşıyordum forumda bir kaç arkadaş modem dar boğaz yapıyordur falan dediler.
    Hem meraktan hem de arkadaşların tavsiyelerine uyarak Keenetic Extra DSL aldım, kopmalar hattan dolayı yaşanıyormuş modemle ilgili bir sıkıntı yokmuş.
    Şu karantina günlerinde iade vs uğraşmak istemediğim bu ürün elimde fazlalık kaldı.

23 Şubat 2018 tarihinde Hepsiburada'dan adıma faturalandırılmıştır, garanti belgesinde 2 yıl garanti verdikleri yazmakta, yani garantisiz.
    Ürünün kutusu durmaktadır, özenli bir şekilde paketleyeceğimden emin olabilirsiniz.
    İlk önce havale sonra ürün, aksini düşünmüyorum.
    Pazarlık payı bırakmıyorum, 150TL'ye koyup pazarlık isteyenlere "hadi kargoyu da ben karşılayayım" diyecektim, onunla da kimsenin vaktini çalmadan onu da ilana yazıverdim.

[150TL KARGO DAHİL] D-Link DSL-224 300Mbps 4 Port Kablosuz 2x2 Mimo Anten VDSL2/ADSL2+ Modem Router
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Afyonkarahisar Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çok değil 3 ay önce sıfır fiyatı 160 tl olan ürünün 2.eline 150 tl istemekte ne bileyim.iyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhn99

Çok değil 3 ay önce sıfır fiyatı 160 tl olan ürünün 2.eline 150 tl istemekte ne bileyim.iyi satışlar.
    7 senelik kartınızı 650 liraya satmaya çalışmanıza tepki gösterdim diye oturup ilanlarımı takip etmeniz de garipmiş doğrusu
    https://www.akakce.com/modem/en-ucuz-d-link-dsl-224-t1a-300-mbps-vdsl2-fiyati,86458915.html

Kampanyalar harici 170 lira civarına inmemiş bile, o da yılbaşından sonra sadece 1 kere olmuş.
    3 ay önce de 100 veya 120 liraya aynı ürünü satmıştım hatrımda değil şuan.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.