Şimdi Ara

15000 TL'ye kadar araç tavsiyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bütün tavsiyeler için çok teşekkür ediyorum. peki asıl soru şu "iyi bir palio nereden alınır?" :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: knegel

bütün tavsiyeler için çok teşekkür ediyorum. peki asıl soru şu "iyi bir palio nereden alınır?" :)

5m migrostan
  • 3 aydır araştırıyorum seneye üniversiteye giderken alacağım aynı beklentileri bende istiyorum
    1-vw polo 1.4 sportline
    2-toyota corolla 1.3xe
    3-citroen saxo1.4
    4-skoda felicia 1.3
    5-renault clio/twingo
    6-hyundai accent 1.5gls
    7-gelly echo 1.3(baya donanımlı volvo ile ortak)
    8-tata indica 1.4dizel
    9-tofaş serçe 1.3(değişik renkte sorunsuz restore edilmiş dikkat çekmesi için)

sıralı şekilde düşünüyorum bunları baya araştırdım tek tek 3 ay sonunda bu sıralamayı yaptım seneye hangisi temiz düzgün sorunsuz çıkarsa alacağım

clio ve getz dizel düşünebilirsin
  • Hepsi birbirinden alakasız A B C sınıfı araç var listede. Sedan mı HB mi ?Ne istediğini bilmiyorsun sen.
  • ogrenci adam arba ister A'sina B'sine C'sine bakmaz yeterki FF olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Hepsi birbirinden alakasız A B C sınıfı araç var listede. Sedan mı HB mi ?Ne istediğini bilmiyorsun sen.

ne istediğini bilmemek değil o akıllı davranmak belli bi kritere yogunlaşmayı hiç bi zaman sevmedim hala sevmem hepsinin birbirinden iyi yanları var
  • Ne istediğini bilmiyorsun dostum. Başka bir şey değil otomobil sektöründe en iyisi diye bir şey her aracın bi yanı iyi kimi iyi yol tutar kimi az tüketir kiminin parçası ucuzdur kimi güvenliklidir kimi donanımlı vs. Arabalar son derece alakasız az tüketen araba istiyorsan 1.2 + lpg .
  • Mitsubishi SpaceStar o paraya en iyi araba. Bir yakınımız aldı 17 Bin tl ye Otomatik , Lpg li . Hemde tam uyumlu. Özellikle avance modeli çok donanımlı. Ve uzun yolda 1100 km de 270 lira yaktı araç. Aynı yolu Tsi+Dsg Tiguain 650 liraya gitti :)

• Benim pandayi verim sana dostum 19 krs yakiyor s.icinde bana dua edersin 10 liraya 52 km gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Ne istediğini bilmiyorsun dostum. Başka bir şey değil otomobil sektöründe en iyisi diye bir şey her aracın bi yanı iyi kimi iyi yol tutar kimi az tüketir kiminin parçası ucuzdur kimi güvenliklidir kimi donanımlı vs. Arabalar son derece alakasız az tüketen araba istiyorsan 1.2 + lpg .

sonra arabaya 3-4 kişi binince 350 kuruş yaksın arabadan bıktırsın değilmi 1.2 anca tek kapı oda en fazla 2 kişi biner bide şöyle bişey var ona kalırsa 12-13 e mercedes bmw var gidip onu mu alayım yani ne istediğini bilmemek değil bu 2 kız düşün biri çok zayıf biri çok az kilolu ikiside çekici ama birinin yüzü birini kalçası güzel hangisini tercih etmek o anki psikolojisine göre değişir benimkide bu
  • Ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wampaa -- 26 Kasım 2013; 21:47:42 >
  • knegel K kullanıcısına yanıt
    admie - marea - civic - corolla ben corollayı tercih ederim belki aracım olmasınında verdiği bir meseledir fakat bende 2001 1.4 vvt-i var araba 98 beygir ve çekme gibi bir sorunu hiç yokkk arabada beş kişi + bagaj yükü köyden gelmiştim bagajda peynir falan vardı fakat 160ı gördüm lpgdede ekonomiktir tavsiye ederim ve en önemlisi yeni teknoloji vvt-i motor olmasıdır benim aracım 175.000 de 16.000e aldım fakat araştırmak lazım temiz bulursan sıkıntı çıkarmıcak bir araç :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.