Şimdi Ara

1500 TL'ye F/P Oyun Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • techniquest35 (3 mesaj) zerok (3 mesaj) Ulusavas (2 mesaj) neutumn (1 mesaj) Burak Yovyov (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Tablet (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    194 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese merhaba. Hepsiburada.com'un yaptığı KDV kadar indirim kampanyasından bir PC toplamak istiyorum. Elimde 2.5" hdd ve SSD var. Bu nedenle bu parçaları almadım. Sistemin ekran görüntüsü aşağıdadır. Üstadlardan yorum bekliyorum...

|
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    sadece tahmini 20 dk kaldı o indirimlerin bitmesine bitmeyede bilir ama bence acele et güzel sistem h.o 10/10 verdim ben
    |
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Az önce reklamda 16-17 mart dedi ama sitede şu an böyle bir ibare yok. Ben de şimdi kıllandım. Kısmetse olur...
    |
    |
  • Yarbay
    7706 Mesaj
    Sistem gayet iyi. Anakartı Msi H110M Pro*Vh ile değiştirin tamamdır. Hdmi çıkışı var hiç olmazsa. Daha ucuz olmasına şaşırdım onun zaten. Daha pahalı normalde. O yüzden bunu değerlendirip Pro Vh alın. Kasanın ön tarafında Usb 3.0 olsun diyorsanız; Dark Argon 500W kasya bakın. Ama onun da psu yeri üst tarafta. Ama psusu tek 12V kanallı daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 16 Mart 2017; 23:54:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Sistem gayet iyi. Anakartı Msi H110M Pro*Vh ile değiştirin tamamdır. Hdmi çıkışı var hiç olmazsa. Daha ucuz olmasına şaşırdım onun zaten. Daha pahalı normalde. O yüzden bunu değerlendirip Pro Vh alın. Kasanın ön tarafında Usb 3.0 olsun diyorsanız; Dark Argon 500W kasya bakın. Ama onun da psu yeri üst tarafta. Ama psusu tek 12V kanallı daha iyi.

vd vh farkı nedir ustad
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Sağol hocam uyarılarını dikkate alacağım.
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    Sistem gayet başarılı toplanmış bence. Tam F/P .
    |
    |
  • Yarbay
    7706 Mesaj

Vh'de hdmi ve vga çıkışı var. Diğerinde de dvi ve vga var. Belki Hdmi lâzım olur diye dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 17 Mart 2017; 0:20:27 >
    |
    |
    Ulusavas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7706 Mesaj

İleride hdmi l3azım olur diye Pro-Vh alın dedim. Eğer gerek olmazsa Pro-Vd kalsın tabi, problem yok. Hayırlısı olsun :)

|
    |
    zerok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2299 Mesaj
    o ekran kartı ile işlemciyi almazdım ben, nedeni bende kalsın, buradaki arkadaşlarla savaşmak istemiyorum.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.