Şimdi Ara

1500 liraya ipad tavsiyeniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha çok kitap okumak video izlemek için kullanılmak üzere ipad almayı düşünüyorum. En büyük beklentim ise kasmaması ondan apple alayım diyorum. sarjı uzun gitmeli, Mini , air ve pro olmak üzere 3 türü var heralde aralarında ihtiyacımı karşılayacak en hızlı olanı hangisidir ne almamı tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 179 TL daha üzerine ekleyip Air 2 alabilirsin ama 32 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

179 TL daha üzerine ekleyip Air 2 alabilirsin ama 32 gb

Hocam air 3ler çıkacakmış yakında diye duydum bu air2lerin fiyatlarını etkiler mi ayrıca iphone 5s kullanıyorum oradan tek tecrübem şu ki apple yazılımla cihaz eskitiyor air 2 2014 çıkışlı heralde şimdiye yavaşlatılmış mıdır

• Bunları iPad Air 2'den yazıyorum.5 aydır bende ve bir kere kastığını görmedim.iOS 10.2.1 yüklü.Okulda kitapları buradan açıyorum derslerde,oyunlar için de kullanıyorum.Filmdi müzikti falan derken gerçekten çok işime yarıyor.Gözün kapalı alabilirsin şu an.Ama çok acil değilse yeni seriyi bekle fakat onun da fiyatının 1500 TL düzeyinde olacağına hiç ihtimal vermiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende tavsiye ederim bende Air 2 kullanıyorum bende yavaşlar diye düşünüyordum ama öyle birşey hiç görmedim çok hızlı, ayrıca arka planda 10 adetten fazla uygulamayı aynı anda multitasking yapabiliyor. Ben şuan iOS 10.3 beta4 kullanıyorum. Ama bence 1600-1700 liraya 32 gb almak mantıksız ben çıktığı zamanlar 64 gb ı indirimsiz 1700 küsür liraya almıştım birde o zamanlar öğrenci indirimi vardı. İyi günler dilerim hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Air 2 al.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

Bunları iPad Air 2'den yazıyorum.5 aydır bende ve bir kere kastığını görmedim.iOS 10.2.1 yüklü.Okulda kitapları buradan açıyorum derslerde,oyunlar için de kullanıyorum.Filmdi müzikti falan derken gerçekten çok işime yarıyor.Gözün kapalı alabilirsin şu an.Ama çok acil değilse yeni seriyi bekle fakat onun da fiyatının 1500 TL düzeyinde olacağına hiç ihtimal vermiyorum.

yeni seri 2000tl ve üzeri olarak gelecektir hocam o zaman air 2 ler belki 1300lere iner mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Bende tavsiye ederim bende Air 2 kullanıyorum bende yavaşlar diye düşünüyordum ama öyle birşey hiç görmedim çok hızlı, ayrıca arka planda 10 adetten fazla uygulamayı aynı anda multitasking yapabiliyor. Ben şuan iOS 10.3 beta4 kullanıyorum. Ama bence 1600-1700 liraya 32 gb almak mantıksız ben çıktığı zamanlar 64 gb ı indirimsiz 1700 küsür liraya almıştım birde o zamanlar öğrenci indirimi vardı. İyi günler dilerim hayırlı olsun.

peki sarjınız kaç saat gidiyor ayarlardan pil kısmına baktığınızda yazan değer nedir genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

Bunları iPad Air 2'den yazıyorum.5 aydır bende ve bir kere kastığını görmedim.iOS 10.2.1 yüklü.Okulda kitapları buradan açıyorum derslerde,oyunlar için de kullanıyorum.Filmdi müzikti falan derken gerçekten çok işime yarıyor.Gözün kapalı alabilirsin şu an.Ama çok acil değilse yeni seriyi bekle fakat onun da fiyatının 1500 TL düzeyinde olacağına hiç ihtimal vermiyorum.

yeni seri 2000tl ve üzeri olarak gelecektir hocam o zaman air 2 ler belki 1300lere iner mi ?

Benim düşüncem 1500'ün altına inmeyeceği şeklinde.Zamlardan önce 1500 TL'ye aldığım 32 GB Air 2 şu anda 1750 TL.Düşse düşse en fazla 1500'e kadar düşer.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

179 TL daha üzerine ekleyip Air 2 alabilirsin ama 32 gb

Hocam air 3ler çıkacakmış yakında diye duydum bu air2lerin fiyatlarını etkiler mi ayrıca iphone 5s kullanıyorum oradan tek tecrübem şu ki apple yazılımla cihaz eskitiyor air 2 2014 çıkışlı heralde şimdiye yavaşlatılmış mıdır

Kullanmadığım için bilmiyorum ama mini 2 kullanıyorum iyi cihaz , air 3 çıkarsa çok etkilemez bence

• Teşekkür ederim

• Redshift kullanıcısına yanıt
    32 GB olan modeller yeni olduğu için sorun olmaz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

En uygun nereden alabilirim hocam

• quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/ipad-air-2-32gb-wifi-spacegrey-9-7-retina-bluetooth-10-saat-pil-omru-437gr.html

Hepsiburada gibi sitelerde belki daha ucuza bulunabilir ama benim tercihim Vatan oluyor genelde.

• quote:

quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/ipad-air-2-32gb-wifi-spacegrey-9-7-retina-bluetooth-10-saat-pil-omru-437gr.html

Hepsiburada gibi sitelerde belki daha ucuza bulunabilir ama benim tercihim Vatan oluyor genelde.

Teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim

Rica ederim.

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Ben genelde ekran parlaklığını en fazlaya açıp kullanıyorum böyle kullanınca çok az gidiyor tabletin pili, genelde 4-5 saat gidiyor. Ben memnun değilim. Ondan önce iPad 2 vardı oda hemen hemen aynı gidiyordu kardeşimin iPad Air 2 si de benimkine yakın gidiyor ha bu arada onunkini daha alalı 2 ay kadar oldu 32 gb aldık memnun.

• Geçenlerde Turkcell'den iPad Air 2 cellular + WiFi 128 gb aldım gayet memnunum. Öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temelreiss -- 4 Mart 2017; 23:34:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Ben genelde ekran parlaklığını en fazlaya açıp kullanıyorum böyle kullanınca çok az gidiyor tabletin pili, genelde 4-5 saat gidiyor. Ben memnun değilim. Ondan önce iPad 2 vardı oda hemen hemen aynı gidiyordu kardeşimin iPad Air 2 si de benimkine yakın gidiyor ha bu arada onunkini daha alalı 2 ay kadar oldu 32 gb aldık memnun.

4-5 saatte sıkıntı hocam, en azından 7 saat gitse iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: temelreiss

Geçenlerde Turkcell'den iPad Air 2 Çelikadam+ WiFi 128 gb aldım gayet memnunum. Öneririm.

Dediğiniz tarifleyle mi satılıyor hocam ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.