Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
8
Favori
40.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    portatif olması çok önemli değil, olmasa da olur fakat ses izolasyonu önemli alternative rock ve punk dinliyorum ama ekolayzırda hep klasik açıktır ayarlarda rock ta dinlemem hiçbir zaman çok metalik gibi geliyor kulağıma klasikte daha rahatım ve bu bastan hoşlandığım anlamına mı geliyor bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sthelse

portatif olması çok önemli değil, olmasa da olur fakat ses izolasyonu önemli alternative rock ve punk dinliyorum ama ekolayzırda hep klasik açıktır ayarlarda rock ta dinlemem hiçbir zaman çok metalik gibi geliyor kulağıma klasikte daha rahatım ve bu bastan hoşlandığım anlamına mı geliyor bilmiyorum

Portable olması, küçük olması önemli değil.
    İzolasyon iyi olsun istiyorsunuz, o halde kapalı bir kulaklık (closed back - over ear) olmalı.
    Klasik dinlersiniz, abartılı basslar istemiyorsunuz, doğal sesler size göre.

Bütçenizi de hesaba katınca ortaya çıkan sonuç:

Creative Aurvana Live...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 8 Aralık 2013; 18:15:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

Merhabalar bende 170 tl ye kadar bir kulaklık tavsiyesi isteyecektim.
    Genelde heavy metal dinlerim ama renkli bir müzik zevkim vardır.
    Kulaklığı s3 ya da ipod 2g ile kullanmayı planlıyorum. Yalnız bazı kafaustu kulaklıklar kafaya oturmuyor. Otursada bastirma ihtiyacı duyuyor insan. En büyük sıkıntım o bir kulaklık onerebilir misiniz şimdiden teşekkürler

Size önceden Koss PRODJ100 tavsiye etmiştim, o da çok iyi bir kulaklık ancak size cevap yazdıktan sonra çok fazla şey okudum ve heavy metal dinliyorsanız Grado SR60i'yi mutlaka inceleyin. Size mükemmel uyacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 8 Aralık 2013; 18:22:36 >
  • Philips SHO3300 serisi, güçlü ve dengeli bas-tiz olarak, fiyatına göre çok iyi bir kulaklık.
    Vivanco-Aircoustic, benzer özelliklerde, volümü daha yuksek. özellikle elektrogitarlı ve bol ensturmanlı, rock & metal türleri için tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz. Şimdi sadece iki kulaklık arasında kaldım
    Shure SRH 240 mi Sony MDR V55 mi bu soruyuda yanıtlayabilirseniz çok sevinirim.
  • Ben de dışarıya ses vermeyecek kaliteli bir kulaklık arıyorum. İlk defa kafaüstü kulaklık alacağım için ne alsam hiçbir fikrim yok. Kendi kullandığınız kulaklıklardan bana örnek verip yardımcı olabilir misiniz? Ben genelde rock,akustik,blues tarzı müzikler dinliyorum. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsome88

Ben de dışarıya ses vermeyecek kaliteli bir kulaklık arıyorum. İlk defa kafaüstü kulaklık alacağım için ne alsam hiçbir fikrim yok. Kendi kullandığınız kulaklıklardan bana örnek verip yardımcı olabilir misiniz? Ben genelde rock,akustik,blues tarzı müzikler dinliyorum. Şimdiden teşekkürler

Evde mi dinleyeceksiniz yoksa otobüste, yürüyüşte, metroda falan dinleyecek misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

Ben de dışarıya ses vermeyecek kaliteli bir kulaklık arıyorum. İlk defa kafaüstü kulaklık alacağım için ne alsam hiçbir fikrim yok. Kendi kullandığınız kulaklıklardan bana örnek verip yardımcı olabilir misiniz? Ben genelde rock,akustik,blues tarzı müzikler dinliyorum. Şimdiden teşekkürler

Evde mi dinleyeceksiniz yoksa otobüste, yürüyüşte, metroda falan dinleyecek misiniz?

Dışarda, işte ve evde kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

Dışarda, işte ve evde kullanmayı düşünüyorum.

Audio-Technica ATH-M50
    Eğer yürüyüşte falan kullanırım sokaklarda kafamda kulaklıkla gezerim diyorsanız

Sol Republic
    V-MODA Crossfade M80.

Bunlardan birini seçebilirsiniz.

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim araştıracağım.
  • -Bütçe ; 250 TL
    -Ağırlıklı olarak Remix, Yabancı ve Pop
    -Bass biraz daha fazla tercih ediyorum.
    -Bilgisayarda oyun,müzik ve iletişim için kullanacağım kullanıcağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neobir75 -- 23 Aralık 2013; 1:08:38 >
  • Burada müzik sever arkadaşlara danışmak isterim kulaklık alacağımda;

Kaliteli ses verecek
    Kış aylarında kulak ısıtacak ve tamamını kaplayacak
    Telefona takılacak ve Mikrofonu olacak
    Mikrofonu askılı olursa iyi olur. Arama yaparken zorlanmayalım. Arama aç kapa, ileri geri özellikleri vs olabilir.

Kulaklık Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar (max bütçe: 300 tl)
  • arkadaşlar herkese merhaba ben yüksek baslı aynı zamanda sesi de kaliteli olan kulaküstü kulaklık arıyorum.bütçem300-500 arası.
  • Rock ve türevlerini dinliyorum. Çoğunlukla oldies.
    Galaxy s3 telefonumda ve olursa gitar amfisinde kullanmak isterim.
    Görünüş olarak cok kaba olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apotefe -- 2 Ocak 2014; 14:28:39 >
  • bütce 180 tl basları sağlam bir kulaklık arıyorum gamer kulaklıkları dikkatimi çekti

şu iki model arasında kaldım

CREATIVE SB TACTIC 3D ALPHA

LOGITECH G230

önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

edit:daha çok müzik dinlemek için istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sikörtıl35 -- 6 Ocak 2014; 23:06:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sikörtıl35

bütce 180 tl basları sağlam bir kulaklık arıyorum gamer kulaklıkları dikkatimi çekti

LOGITECH G230

''daha çok'' müzik içinse kesinlikle gaming headsetlerden uzak durun
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciwetrust35

quote:

bütce 180 tl basları sağlam bir kulaklık arıyorum gamer kulaklıkları dikkatimi çekti

LOGITECH G230

müzik dinlemek için ne önerirsin peki ?

• quote:

quote:

quote:

LOGITECH G230

bütçe,müzik türü ve ne ile dinleyeceğinize bağlı

• quote:

quote:

quote:

quote:

LOGITECH G230

bütçe,müzik türü ve ne ile dinleyeceğinize bağlı

bütce 180 tl
    daha çok pop tarzı müzikler
    laptopta dinleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sikörtıl35 -- 7 Ocak 2014; 0:33:33 >

• Merhaba. Bilgili kişilerin tavsiyelerine ihtiyacım var. Bütçem 220-230 TL ile sınırlı. Genelde house müzik dinliyorum. Bas ön plâna çıkıyor yani. Kulaklığı PC de kullanmayı düşünüyorum. Dışarıda müzik dinleyen bi tip değilim fakat olursa fena olmaz. Aynı zamanda oyun da oynuyorum. Yani mikrofon olması fena olmaz. Almışken iyi bir ürün almak istiyorum. Biraz araştırdım ve birkaç ürün buldum. Üzernde en çok yoğunlaştığımsa "Creative Soundblaster Tactic 3D Rage." Fakat bu kulaklıktat bass sorunu olduuğunu okudum. Pek tatmin edici değilmiş. Bir oyun kulaklığı ile müzik deneyimi nasıl olur ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.