Şimdi Ara

150-200 FPS'de Aşırı Kasma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceden en yüksek ayarlarda gram kasmayan oyunlar şimdi önceden rahatça oynadığım her oyunda kasma yapıyor. LoL'ü en düşük ayara çektim 150-200 fps alıyorum ama inanılmaz kasıyor. Ekran kartım vs. her şey güncel, kasayı daha yeni temizledim. PC'ye daha yeni format attım. Şuna bi çözüm bulun da rahatlıyım beyler

PC Özellikleri;

• 9600gt ile nası alıyon la o kadar
  • amyfm kullanıcısına yanıt
    Dostum ben pek anlamıyorum bu konulardan. Şöyle diyeyim; dün 300 FPS'yi gördüm ama yine kasıyordu Sanki doğru göstermiyor gibi. O da nasıl oluyorsa artık. Ama dediğim gibi önceden yüksek ayarda kasmadan oynuyordum bu oyunu.
  • Her oyunda böyle yapıyorsa sorun driverlarda olabilir en güncel sürüm yerine en stabil sürümü bir kontrol et belki beta sürücüsüdür bunun dışında belki kasayı temizlerken bir zarar vermiş bir yeri oynatmış olabilirsin hdd kaynaklı takılma olabilir hdd'ni bir test et ayrıca nvidia denetim masasından 3d ayarlarını performans veya uygulamaya bırak olarak ayarla birde oyundayken dikey senk açıp dene bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Zaten kastığı için temizledim kasayı. 3D ayarı performans'a ayarlı. HDD'yi nasıl test ediyoruz?
  • Stationary Traveller kullanıcısına yanıt
    En basidi hd tune kçük basit bir program bununla dene bi

• 144 Sabitle
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Sonuçlar;

• quote:

Orijinalden alıntı: Syl

144 Sabitle

Nasıl olcak o?
    Görüntü Alt kısımda kare hızı limiti var oradan 144 sabitle
    Diskte bir sıkıntı gözükmüyor her oyunda böyle yapıyorsa sadece lol içindeki ayarlarla ilgili olacağını düşünmüyorum ama oyundayken ayarlardan dikey senkronizasyonu açıp bir dene daha az takılacaktır onun dışında son zamanlarda yüklediğin bir programdan veya virüs kaynaklı olabilir bu sorunun olmadığı bir sistem geri yükleme noktası varsa onu dene.

• Kasmayı büyük oranda azalttım. Ufak tefek kasmalar var hala ama sinir bozcak kadar değil. Hangi öneri işe yaradı bilmiyorum ama sanırım ekran kartının stabil versiyonu düzeltti, ya da hepsi biraz biraz Teşekkür ettim hepinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stationary Traveller -- 5 Mayıs 2016; 22:16:40 >
    Fazla detaya girmeden açıklayım. Bu tarz sorunlar monitör kaynaklı olur. Eğer kullandığın monitör 60 hz ise 144 ve üstü fps'de donma yaşaman normaldir çünkü monitörün o hıza yetişemiyor.

144 Fazla geldiyse fps 120 yapabilirsin.
  • Evet 60 hz. Bunu da deneyeyim, eyvallah.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.