Şimdi Ara

15 Temmuz'u konu alan Kurtlar Vadisi Vatan filminin fragmanı yayınlandı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 temmuzdan önce Kurtlar vadisi darbe isimli internet sitesi açıldığı için mahkemelik olan kurtlar vadisi şimdi işi nasıl kotarmış da bu film yapılmış çok ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

15 temmuzdan önce Kurtlar vadisi darbe isimli internet sitesi açıldığı için mahkemelik olan kurtlar vadisi şimdi işi nasıl kotarmış da bu film yapılmış çok ilginç.

OHAAAAAA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parola_18

vatansızlar bu sitede fink atıyor birbirlerini artılıyorlar mit bu siteyi takip etse vatansızların çoguna ulaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: HesapsızKitapsız

Ben de geçen gün "15 Temmuz Restoranı" diye bir yer gördüm.

Bizim mahallede 15 temmuz çay ocağı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Leş diziyi hâlâ inatla seyreden kitleye var ya.

• Filmin gereksiz olduğu kadar haberinde gereksiz olduğu kesin. Teknoloji sitesinde devamlı film fragmanları olmasıda ayrıca tuhaf dizi sitesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parola_18

quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

Elbet kaygiliyim. Bataklikta degil, potansiyelinde yasamak istiyorum. Sonraki nesillerin de bataklikta dogmasini istemiyorum.

o zaman hiç kaygılanma siz marketlere bezincilere koşarken pencerelerde rahat rahat alkış tutup zilleti yaşarken namğmertligin kitabını yazarken biz vatanseverler burdayız nöbetteyiz.. rahat ol

Yav sen kimsin ki vatansever olacaksın? İktidarda chp olsaydı o gece askeri alkışlıyor olacaktın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filimde son teknoloji telefonlar bilgisayarlar vebenzeri ekipmanlar kulanılmış olsa gereki ondan haberi yapılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 4 Ağustos 2017; 17:18:0 >
  • Bu ekibin yaptığı dizi çöptü zaten filminden de pek bir birşey beklememek lazım.

• Bitmiş bir dizinin son çırpınışları. Nerede öz duygular, nerede güncel olaylar oraya yaslanıp, prim yapma derdindeler.

Bu gün 15 Temmuz konu, yarıın ne olursa yine o konu. Yeter ki, milletin duyguları sömürülsün.

GEÇİNİZ!......

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanse -- 4 Ağustos 2017; 19:27:34 >
  • Halbuki filmin adı Kurtlar Vadisi 15 Temmuz olacaktı siz o zaman hasılatı görün :D

• Darbe den aylar önce kurtlar vadisi darbe diye filmin isim hakkını aldıkları için soruşturma başlatılmıştı ne oldu o soruşturmanın sonucu? Darbe olmadan darbe olacağını bilip ona göre senaryo hazırlamışlardı yani ?

• Donanım haber -- Kurtlar vadisi ??

Donanım haber:
    - Silikon vadisi biliyorduk kandırıldık.

• donanimhaber iyice akp haber bülteni oldu, bu haber ile sitenin alakası nedir?

• forum hükümet düşmanı haberler hükümet yanlısı nasıl bir yönetici topluluğunuz var

• Osman Sınav'ın Deli Yürek dizisi ve Deli Yürek Bumerang Cehennemi filmlerinden sonra başladığı ilk Kurtlar Vadisi serisi oldukça iyi bir diziydi hatta Osman Sınav ayrıldıktan sonra ilk Kurtlar Vadisi serisi bitene kadar 97 bölüm falan çok iyi gittiler. Oyuncu ve çekim kalitesi olarak Kurtlar Vadisi Irak filmi de bence iyi bir yapımdı ama sonrası Pusu serisi ve diğer filmleri falan oldukça başarısız keşke zamanında tadında bıraksalardı.

Yine de belli bir kitlesi var iyi gişe yapacaktır bu film.
  • Çöp şey.İyi gaz alacaktır ve cepler de dolacaktır haliyle.Yazık.
  • Film içinde film. Sanki filmception.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtlarvadisidarbe.com'u darbeden önce almışlardı. Hatırlayan var mı? Ayrıca başrolde amerikadan geldi. Adam normalde turizmci ne alaka ise amerikada kalıp gelir gelmez artist olmuş hemde gizli servis modu... Amerikada acb ne eğitim verdiler... bu arada ekonomi bakanı ingiliz vatandaşı... c.b. danışmanı ise hem web sitesindeki alıntılar zaman gazetesinden Tur/Eng. ayrıca Amerikada Kutsal haç kolejinde
    Assistan Profesörlük yapmış...
    aynı okulda jos.dunfordda amerika genkur başkanı. eğitim vermiş... enteresan bilgiler.. Anlayabiliyormusunuz?

konu....http://www.r10.net/domain-genel/1631896-kurtlarvadisidarbe-com.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 5 Ağustos 2017; 13:52:15 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.