Şimdi Ara

15-17 bin TL arası araba tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

15000 ile 17000 arası araba bakıyorum.Fakat pek anladığım söylenemez.Öyle pek bir beklentim yok.Güzel bir duruşu olsun,rahat ve oturaklı olsun,yakıtı orta şeker yaksın,bana çok masraf çıkartmasın.Memur için aile arabası arıyorum yani.

Biraz araştırdım Chevrolet Lacetti hb hoşuma gitti.Fakat çevremde kime sorsam alma o tenekeyi,sağlam değil diyor.Bazıları güzel araba ama parçası pahalı, masrafı çok olur diyor.Bende biraz daha bekleyip araştırmaya karar verdim.Opel Astra,Vectra sedan ve volkswagenin sedan arabaları hoşuma gidiyor fakat eski modelleri bulunuyor bu paraya(99-2000-2001 modelleri).Almak mantıklı mıdır bilemiyorum.Çevremde Renault clio,hyundai accent gibi arabalar öneriliyor.Fakat renoya bir türlü ısınamadım.hyundai da pek bilmiyorum.

Siz ne tavsiye edersiniz?(Sedan tipi tercihimdir)En az 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum.

• arkadaşlar bir yardım edin :) hyndai accent era lara baktım.güzel arabaya benziyor.sizin yorumlarını önemli benim için.
  • Era alabilirsin. Satmak istediğin zaman hemen elinde çıkarırsın. Parçası da ucuzdur. Alternatif olarak grande punto öneririm fakat o fiyatlarda temizine denk gelir misiniz bilemem
  • Fiat Punto. Bence ona bir bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: piranhax

merhaba arkadaşlar,

15000 ile 17000 arası araba bakıyorum.Fakat pek anladığım söylenemez.Öyle pek bir beklentim yok.Güzel bir duruşu olsun,rahat ve oturaklı olsun,yakıtı orta şeker yaksın,bana çok masraf çıkartmasın.Memur için aile arabası arıyorum yani.

Biraz araştırdım Chevrolet Lacetti hb hoşuma gitti.Fakat çevremde kime sorsam alma o tenekeyi,sağlam değil diyor.Bazıları güzel araba ama parçası pahalı, masrafı çok olur diyor.Bende biraz daha bekleyip araştırmaya karar verdim.Opel Astra,Vectra sedan ve volkswagenin sedan arabaları hoşuma gidiyor fakat eski modelleri bulunuyor bu paraya(99-2000-2001 modelleri).Almak mantıklı mıdır bilemiyorum.Çevremde Renault clio,hyundai accent gibi arabalar öneriliyor.Fakat renoya bir türlü ısınamadım.hyundai da pek bilmiyorum.

Siz ne tavsiye edersiniz?(Sedan tipi tercihimdir)En az 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum.

17 bin tl ye fiesta tdci tavsiye ederim.az yakar çok kaçar derler ya öyle bir araba.comfort olanının donanımı da iyi.dusuk kilometreli olanlarından denk getirirseniz uzun yıllar idare eder.

• o fiyata abs,esp li 2004 opel corsa bakabilirsiz.
  • uygundur... belkide değildir..

15-17 bin TL arası araba tavsiyesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-alman-harikasi-79537727/detay

12 senelik araba hiçbir numarasıda yok 18 19 fiyat çekiyorlar ayıptır yahu... bu arabayla 4 saat yol git bütün heryerin birbirine girmezse bende eggys değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O403

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-alman-harikasi-79537727/detay

12 senelik araba hiçbir numarasıda yok 18 19 fiyat çekiyorlar ayıptır yahu... bu arabayla 4 saat yol git bütün heryerin birbirine girmezse bende eggys değilim.

Marea'yı araba olarak öneren mi diyor bunu ?

• max limitin 17000 tl ise eğer. o fiyata era temiz bulamazsın. bu nedenle 2004-2005 model accent 1.3 admire alabilirsin. bu 2 yıl boyunca kulladım yakıt konusunda iyidir sağlam arabadır... hiç düşünme temiz bulursan al derim....
  • quote:

quote:

quote:

marea bu polodan kaç gömlek üstün haberin var mı dostum....

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmez miyim. Alırken de satarken de her türlü zarar ettirir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşim ben arabayı niye alıp satiyim galericimiyim ben

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşim ben arabayı niye alıp satiyim galericimiyim ben

Pardon o zaman. Siz arabayı bir kere alıp, hep onunla yaşayanlardansınız o zaman.

• @Barracud@

heralde ben bu işin ticaretini yapmıyorum alırım uzun süre kullanırım kendini salmadanda satarım.. bende mantık budur...
  • quote:

@Barracud@

heralde ben bu işin ticaretini yapmıyorum alırım uzun süre kullanırım kendini salmadanda satarım.. bende mantık budur...

O muhteşem mantığını çalıştır o zaman. Neden bu arabalar bu kadar para ediyor ? Neden öbürleri etmiyor ?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-cook-acil-olarak-satilik-full-full-hyundai-era-71264403/detay

aracın komple boyalı olmasının sebebi ne olabilir,taksi çıkması değil, pert kaydı yok.bu tür arabalarda ne tür sorun olabilir?(boya takıntım yok.)

hepinize teşekkür ederim,tavsiye ettiğiniz araçları araştırıyorum.yeni tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Dostum corolla
  • hocam paraya bi önceki kasa ford fiesta bulunur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.