Şimdi Ara

15.000tlye otomatik araba? cliovs206

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Imkanim anca o kadar belki biraz daha zorlayabilir 1000tl daha cikartabilirim baskada arttiramam herhalde . Otamatik bir araba ariyorum dizel bulamiyacagim bulsamda kesin bir yamugu vardir. Clio lar birde 206lar arasinda kaldim hangisi daha sorunsuzdur sizce. Birde onerdiginiz baska bir model varmi bu fiyata. Simdiden yorumlar icin tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellkor -- 7 Ağustos 2011; 1:21:36 >

• 206 lar hakkinda bilgi sahibi olan yok mu?
  • otomatik alacaksan japondan sasma derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

otomatik alacaksan japondan sasma derim

o paralara malesef pek japon yok en cok bu 2 arac var clio hakkinda bilgi sahibiyim fakat 206 konusunda hicbir fikrim yok yardim edende
  • niye yokmuşki civic,corolla,carisma,primera 15000tl ye rahat bulabilirsin bunları
  • normalde alicagindan 4 yas daha yasli ve 100000km yakin fazla yol yapmis araba oluyorlar otomatigini bulmanin zorluguda ayri tabi sen olsan alirmisin bu eksilere ragmen?
  • 100000 km olayını abartmışsın bence.150000km ye kadar otomatik japon alırdım ben olsam.ama şuan zaten piyasa uçmuş durumda acelen yoksa sonbaharda devam et araştırmana
  • Malesef acil ihtiyactan alinik bakmaya devam civiclere goz aticam bakalim ne cikicak

• Proton gen 2 otomatik 1.6 al derim. Şöyle 2007-2008 iyi gider.
  • Onlara baktimda carisma fena degil servis konusunda emin olsam belki kaldiki almak kolayda o araci satmak zor
  • accent admire 2003-2006 arası olanları da değerlendirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus3485

Proton gen 2 otomatik 1.6 al derim. Şöyle 2007-2008 iyi gider.

Servisi varmi bu aracin varsa kim bakar birde baktim benim alabilecegim rakamlar araliginda otomatik vites yok
  • bütün yollar japona çıkıyo büyük şehirdeysen hiçbi şekilde parça sorunu çekmezsin hocam mitsu dan korkma yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

bütün yollar japona çıkıyo büyük şehirdeysen hiçbi şekilde parça sorunu çekmezsin hocam mitsu dan korkma yani

Valla japondan pek anlamiyorum o yuzden alma konusunda cekingenim. Aslinda kendimede almiyacagim hediye gibi birsey olucak. O yuzden anladigim arabalar almanlar birde renault lar. Dedigim gibi japon pek anlamiyorum ama mekaniginin iyi oldugunu biliyorum senden sonra belki civic olabilir dedim ama onunda iyileri 15 hatta 16 dan da fazla. Sirf japon olucak diye kotu araba almak istemem. Ama haklisin japonlarin ozellikle honda nin otomatik vitesi oldukca basarili. Bakmaya devam bakalim neler cikicak bu hafta sonuna birseyler bulmam lazim

• bende 99 otomatik 1.4 is var.14000 tl ye aldım eteklerde boya var kazası yok. aldığımda brc var dı alalı 10 ay oldu hiç sorun yaşamadım. bir hafta önce izne gittim gidiş 105o km gelişi biraz daha gezdim 1300 km 140-150 geldim ki 1.4 olmasına rağmen banamısın demiyor. ben çok hız sevmediğim için genel itibariyle 100-12- giderim yakıtta gidiş 17 krş, dönüş yük ağzına kadar hem bagaj hemde arka koltuk araları dolu 3 kişi ile 18 krş, yaktı ortalama 7.8 litre lpg yaktı. benzin olsa 6 litre dahi yaksa 26 krş falan yakar. ben toplam 4000 km izin yaptım km 9 krş 4000 km 360 tl karr ettim.

allaha şükür 10 aydır hiç sorun yaşamadım... honda, toyota mazda vb. ama japon derim opel reno kimse tavsiye etmiyor
  • mitsubishi carizma al

• Ilanlar icin tesekkurler hepsine baktim. Arasinda lpgli olanlar var (hepsi galiba ) Lpg prensip olarak almam. Zaten asiri binmiycem dizel tercihim olur ama malesef yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.