Şimdi Ara

1400TL Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bugün yılların yadigarı bilgisayarı satıcam. Artıları zaten parçalardan anlaşılır ben direk eksilerini ve alınırsa yapılması gerekeni söyleyeyim hiç kimse sürpriz yaşamasın . Öncelikle bilgisayar uzun yıllardır yatıyordu psu su bozuk olduğu için 0 ile değiştirdim hala kullanmaya fazla tenezzül etmedim. 1 tane ana problemi var bilgisayarın harddisk tuhaf bir mekanik ses çıkarıyor işlem sırasında testlerin hiç birinde sıkıntısı yok ve hiç bozulmadı bilgisayarı aldıktan 1 sene sonra olmaya başladı ve hala da böyle.. Format gerekiyor..
    Satma nedenim; Bilişim öğrencisiyim isteklerimi karşılamıyor.
    Donanım;
    -Powercolor R7 265 TurboDuo 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
    -Amd Phenom X4 955 (3.2 GHz) 8 Mb AM3 İşlemci
    -GA-880GMA-UD2H Anakart
    -2x2 2x2 toplam 8gb Ram
    -1TB Disk
    -Tauro m plus 80+ 500W PowerSupply (vatan garantili 3 ay önce alındı)
    Ekstra donanım ile alakalı sorusu olan varsa özelden elimden geldiğince hızlı bir şekilde cevaplarım.
    FİYAT; 1400TL

!!!(Fiyat fazla veya az ise lütfen özelden mesaj atın yarım gün içinde elimden geldiğince hızlı bir şekilde değiştiririm. Piyasayı çok takip edemiyorum kusura bakmayın.)

1400TL Sistem1400TL Sistem1400TL Sistem

+50tl ekstra ile asus monitör 1440x900. Ekranda küçük ince mavi- krımıızı bir çizgi var tek sıkıntısı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impulse101 -- 14 Temmuz 2019; 23:4:32 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Parça satışı şuanlık yoktur, 1 aya kadar satılmaz ise parça satışına başlarım o zamana kadar lütfen parça için teklif yapmayın, teşekkürler saygılar.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İndirim yapılırsa alıcıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.