Şimdi Ara

14.799 TL Acer Aspire 7 A715-43G Ryzen 5 5625U, 8/512GB, 144Hz, RTX 3050 4GB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
6
Favori
32.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oynadığınız herhangi bir oyunda ultra ayarlarda açmayı deneyim vram zorlandığında cihazın tepkisi nasıl olacak onu merak ettim. Eğer çok takılmalar kasmalar olmuyorsa ram eklemeye gerek bile olmayabilir bu modele.

Bende çok sık oyun oynamıyorum ara ara oynarım ama performansını merak ettim açıkçası.

• Armageddom751 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Cihaz daha yeni geldi. Başka yüklemeler yapılıyor şu an. Oyun ve bilgisayara yüklenme anlamında deneme yaparız inşallah.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Chilianrose kullanıcısına yanıt

Doğru cihazı rahatlatmak açısından haklısın sadece şu anki haliyle nasıl bir performans verir onu merak ettim açıkçası çok oyun oynayan biri değilim açıkçası ara ara oynarım çok performans kaybı olmayacaksa eklemeyebilirim ekstra ram.

• Eklemeyebilirsiniz ama potansiyelinin çok altında kullanırsınız bilgisayarı. Olayın zaten RAMin yetmemesiyle alakası yok. Sorun tek kanaldan çalışması. Mesela az RAM yiyen oyunlarda da daha kötü performans alacaksınız bundan dolayı

• just_justice kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam teşekkürler sıkıntı yok kullanım deneyimlerinizi paylaşmanız bile çok değerli :d :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armageddom751 -- 6 Ocak 2023; 22:57:51 >
    Ne demek hocam. Günlerden beri RAM 4+4 münün cevabını bulamadık. Artık netleşti. Bende sizin gibi düşünüyorum. Kullanıp ihtiyaç görürsem RAM eklemek fikrindeyim.

• Ben de aldım arkadaşlar driver meselesini nasil halledebiliriz, pek bilgim yok o konuda yanlış driver yüklemek de istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Fortnite oyunu en yüksek ayarlarda denendi. Takılma donma kasma yapmadı. Grafikler akıcı. Oyunun ortalama fps 70 miş zaten. 70 de gayet akıcı oynattı. Fan sesi rahatsız edici değil. Kısacası bilgisayarı beğendik.

Gayet güzel en yüksek ayarlarda 16 gb ram isteyen bir oyun. Üstelik grafik kalitesi de çok yüksek bir oyun. Eğer dediğiniz gibi 70 fps verdiyse gayet güzel sonuç

• smartsmart S kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla kurulumu yaptığınızda kendisi otomatik güncelleme yapıyor. Ben yine de kurulumdan sonra bios driverini Acer sitesinden indirip güncelledim.

Hocam driver booster indir, tarama tuşuna bas bilgisayarda eksik tüm driverleri gösteriyor ve indirebiliyorsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Windows kurulumu sonrasi otomatik yükleniyor mu yani hocam

• androidmakaleniz kullanıcısına yanıt

O da iyiymis hocam sagolun, daha once freedos hic almamistim çok vakıf değilim program güvenilirdir değil mi 

Kendi sitesinden indirirseniz güvenlidir.

Windows11 yükledikten sonra tüm sürücüler sorunsuz yüklendi. Aygıt yöneticisinden kontrol ettiğimde hiç hata yoktu. Yani hepsi düzgün kurulmuştu. Windows güncellemeleri ve Acer in kendi sitesinden veya bilgisayarınızdaki donanımın kendi sitesinden yüklemek en mantıklısı. Aygıt yöneticisinde ayrıntıları görüp hangi sürümün yüklü olduğunu görebilirsiniz.
    Driver booster ile ilgili yorumları araştırdığınızda muhtemelen dediğim yöntemleri uygulayacaksınız

ben de aynı modeli aldım. Windows 10 da düzgün çalışmıyor mu driverlar ? ona göre 11 yükleyeyim . hayırlı uğurlu olsun

Driver booster in nasıl bir sorunu var söyleyinde bilelim her aldığım laptopta driveri bu programla kurarım hiçbir zararını görmedim.

• rsk10 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağolun. Gayet güzel çalışıyor

• şu an windows 10 mu kurulu sizde? windows 11 mi kurayım sizce?

• androidmakaleniz kullanıcısına yanıt
    Programı kullanmadım. Ekşi ve diğer yerlerdeki yorumları okuyunca fikrimi beyan ettim. Burada niyet insanlara yardımcı olmak. Başka bir niyet yok.

Bu konuyla ilgili bilgilendirme yapmaya çalışanlardan biriydim. Ama an itibarıyla vazgeçtim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.