Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ustalar elinize sağlık fotoğraflar güzel
    bende müsait olduğumda fotolar atacağım..
    Cumartesi günü İskenderun'a gittim..fırsat buldukça fotoğraf çekmeye çalıştım.

Eray abi Cargo cularla doldurmuşsunuz yahu..yeşil cargo için teşekkürler..bugün 4030 gördüm 2009 model İskenderun da limanda sırada duruyordu..ne yapsada Cargo yada küstüm 400 beygirlik motorla ne yapacaksak..
    neyse iyi akşamlar arkadaşlar yarın İnşallah biraz fotoğraf atmaya çalışırım,
  • quote:

Orjinalden alıntı: süslü78

55 TELLIOGLU 52 resimler güzel durmak yok yola devam

Eyvallah.Elimizden geldiğince birşeyler yapıyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Muhammed Erol

İyi akşamlar Muhammed.Fotoğrafları bekliyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 55 TELLİOĞLU 52

quote:

İyi akşamlar Muhammed.Fotoğrafları bekliyoruz..

2540 ıda yakalamışsın eline sağlık yahu lacivert taksideki kadın ne bakıyor ters ters öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhammed Erol -- 26 Mayıs 2009; 22:09:57 >
  • quote:

merhaba arkadaslar bütün arkadaslarin arabalari temiz cennabi allahim kaza bela vermesin.Yalniz benim biladerden ögrendigim kadariyla fordan kimse memnun degilmis suan bmc 827 ler cok revastaymis yakit ve saglamlik yönünden ford cu arkadaslar kizmasin bizde 8 sene ekmegini yedik fordun

Abi doğru söze ne denir anlatamıyoz bunu ford cu arkadaşlara
    Bu arada semih fotolar için teşekkürler devamını bekleriz...
  • Eray Abi senin canavara biraz şekil verdim kendi çapımda....İnşallah beğenirsin...

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

2540 ıda yakalamışsın eline sağlık yahu lacivert taksideki kadın ne bakıyor ters ters öyle

Onları çekiyorum sandı,poz verdi herhalde..

2640'ın da son anda kavşaktan döndüğünü farkettim,ben de çekeyim dedim.

quote:

Orjinalden alıntı: BEST_OF_THE_BUCAK

Eyvallah,sağolasın..
  • quote:

quote:

merhaba arkadaslar bütün arkadaslarin arabalari temiz cennabi allahim kaza bela vermesin.Yalniz benim biladerden ögrendigim kadariyla fordan kimse memnun degilmis suan bmc 827 ler cok revastaymis yakit ve saglamlik yönünden ford cu arkadaslar kizmasin bizde 8 sene ekmegini yedik fordun

Abi doğru söze ne denir anlatamıyoz bunu ford cu arkadaşlara

YA usta yapmayın böyle şeyler.
    kullanmayınca hiç kimse anlamaz..
    babam Pro da kullandı Cargomuzda var aradaki fark ney biliyormusunuz daha öncede yazmıştım aynı şeyi..
    Pro 827 nin diyor babam rampası bizim Cargodan biraz iyi rampada kükrüyor gazı yemem demiyor..düze geldiği zaman o kadar rampadaki gibi iştahı yok diyor..rampa performansı güzel ama düzde rampada gittiği gibi gitmiyor diyor(827)..
    + içinde gürültüden jetlerin birisi iniyor diğeri kalkıyor diyor 100 KM yol gittim diyor kafamın içinden tanklar gitti diyor rahatlık namına bişey yok şunu kabul edin 827 nin..
    sağlamlığa gelindiğinde parça kalitesi aynı bana göre..yalnız Pronun yapısı sert Cargo esnek kibar araba aynı şeyi sürekli söylemekten gınaa geldi..
    peryodik bakımın ekonomikliğinide şeffaf bir şekilde ford mu Pro mu başlığında açıkladım.

işin aslına bakılacak olursa PRO da CARGO da birşeye yaramaz sadece tek karı işe sıfırdan başlayacaklar için uygun fiyatta her ikiside 100 000 liraya alınan araç 2 yıl sonra BEDAVA oluyor..o kadar paran gün geçtikçe eriyip gidiyor.
    her markanın bi tutturduğu modeli vardır..Cargo zamanında 2520 de tutturdu 3230 larda biraz parça ucuzluğu kolay bakımdan tutturmaya çalıştı..ama yapamadı..
    bmc de PRO 827 yi tutturdu..daha önce modellerinide iyi biliyorum öyle ahım şahım bi modelleri yoktu..yani procu arkadaşlar kendimize moral vermeye gerek yok bana göre
    her iki markada her yıl bi yerini ciciliyor göz boyama şeylerle piyasaya sürüyor al sana yeni CARGO yeni PRO bu milleti soymaktan başka hiç birşey yok..bakın mersoya Scanıa ya çakarttığı bi seriyi tam çıkarıyor..öyle her sene cicilemek zorundada kalmıyor ...müşterisinin arabasını eskitmiyor..

ben Cargo dan iyi anlarım..3226 serisini çıkarttı 2 yıl sürmeden 3227 3 yıl sürdü 3230 4 yıl sürdü 3235 2 yıl sürmeden 3240 ne oldu senin benim 3230 un 3227 nin değeri düştü gitti..soygundan başka birşey değil..adam 2009 model 3230 aldı 2004 de çıkan ,3230 dan farkı kalmadı..
    PRO da aynı şey var yok değil ikisi bir birinden beter.. dar kupa çıkarttı..geniş çıkarttı kedi göz çıkarttı..935 di derken ne oldu adamın güzelim dar kupası mazi oldu gitti..
    ama AXOR SCANIA öyle değil;
    2002 yılında 3228 çıkarttı AXOR HALEN DEVAM EDİYOR NE oldu kamyoncunun 2002 model 3228 değerini korudu..
    SCANIA ona keza..

kamyonculuğu yapacak adam SCANIA VE AXOR dan vaz geçmez
    BMC VE CARGO DA SOYGUNA DEVAM ETSİN.bizde forum da yok PİRO iyiydi CARGA iyiydi düşünüp duralım..
  • Haklısın Muhammed ama pronun motor sesi okadar rahatsız etmiyo bee alıştık artık odanmı bilmiyom ama herkezin işine göre biz yeri geldimi 30-35 tona kadar atıyoz arabalara bize gelecek araba budur sana gelecek araba odur tartışmaya gerek yok bence BMC
  • sonuçta mercedes te alsan scania da alsan ford da alsan bmc de alsan aynı parayı kazanıyorsun.daha iyi araba demek daha çok kazanmak demek deil ki...
  • Evt aynen öyle yaw scania kırkayak almayı düşünüyoduk sonradan dedik ki çok para son bi kararla bi pro daha almaya karar verdik varsa bildiğiinz 2007-2008 km si düşük 827-935 varsa haberim olsun...
  • Aynen Muhammed her kelimen doğru....
  • quote:

Orjinalden alıntı: emir18rebrov

sonuçta mercedes te alsan scania da alsan ford da alsan bmc de alsan aynı parayı kazanıyorsun.daha iyi araba demek daha çok kazanmak demek deil ki...

Usta sen yanlış anlamışsın...
    ben diyorum ki arabanın değeri yerinde kalmıyor o kadar verdiğin para eriyip gidiyor ..BMC VE CARGO da...
    ama SCANIA ve AXOR değerini koruyor..oda araçların kalitesinden meydana geliyor müşteri menmun kalıyor araçtan yeni seri çıkartmak zorunda kalmıyor..
    BMC ve CARGO da sürekli yeni model ihtiyacı çıkıyor..1 sefer yapıp sağlam yapmıyorlar sürekli değiştiriyor o olayda senin benim bu gün aldığım arayı yarın değerini düşürüyor..
    o kadar verilen paralar heba oluyor..
    AXOR VE SCANIA DA ise (CARGO VE PRO gibi değil..)araç değerini koruyor bugün verdiğin 100 000 lira yarında satmak istediğinde 100 000 lira olarak kalıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhammed Erol -- 26 Mayıs 2009; 23:51:10 >
  • Eray abi nerelerde bu arada yaw...
  • quote:

Haklısın Muhammed ama pronun motor sesi okadar rahatsız etmiyo bee alıştık artık odanmı bilmiyom ama bence BMC

yani ben kamyoncu diliyle anlatmaya çalışıyorum yüksek motor sesini..bilmem anlata bildim mi

ayrıca saygı duyarım milli sermayeye
    Bizcede Cargo...
    AXOR ve SCANIA da favori gözdem
  • quote:

quote:

Haklısın Muhammed ama pronun motor sesi okadar rahatsız etmiyo bee alıştık artık odanmı bilmiyom ama bence BMC

yani ben kamyoncu diliyle anlatmaya çalışıyorum yüksek motor sesini..bilmem anlata bildim mi

ayrıca saygı duyarım milli sermayeye
    Bizcede Cargo...
    AXOR ve SCANIA da favori gözdem

Ah ah deşme yaramı şimdi Scania benimde favorim ama çok para yaw değmez bence o paraya o araba..
  • Bunlar da benden Dun topkapı cıvarındaydım arabaları gorunce yakaladım bı 2 kare orjinal geldi nostalji

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralkaptan86 -- 27 Mayıs 2009; 13:51:29 >
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE FOTOĞRAF KALİTELERİNDE İŞ YOK KUSURUMA BAKMAYIN...
    IŞIĞIN YETERSİZ OLDUĞUNDAN NV 40 ANCA BÖYLE ÇEKEBİLDİ

CARGO arka planda Tuz Gölü...
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

diğer marka araçlarıda fırsat buldukça yükleyeceğim..
  • >>  13 YAŞINDA !
  • Kalitesi düşük ama gusel resımler muhammed sagul
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.