Şimdi Ara

13 Temmuz Metallica konseri İstanbul (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.899
Cevap
14
Favori
47.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bi de Opeth gelse, Dream Theater gelse ne sevinirim be...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Metallica bittiğinin farkındasınızdır umarım 2010'da bile randuman alamamıştım konserden.

Yine gidebilirim tabi belli olmaz.

Aynı fikirdeyim, 2010'da sahne önündeydim ne kadar şöyle böyle desekte yine sahne önünden alıcam biletimi.
    Roger Waters'dan sonra David Gilmour'u görürsem konser olaylarında emekliye ayrılıcam. Şu hayatta en büyük hayallerimden biridir David babayı canlı canlı dinlemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Metallica bittiğinin farkındasınızdır umarım 2010'da bile randuman alamamıştım konserden.

Yine gidebilirim tabi belli olmaz.

Aynı fikirdeyim, 2010'da sahne önündeydim ne kadar şöyle böyle desekte yine sahne önünden alıcam biletimi.
    Roger Waters'dan sonra David Gilmour'u görürsem konser olaylarında emekliye ayrılıcam. Şu hayatta en büyük hayallerimden biridir David babayı canlı canlı dinlemek.

Bende slash ve ac/dc yi canli izleyip emekliye ayrilmayi dusunuyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sefer sukru saracoglunda falan yapsalar konseri ne guzel olur :)
  • Canlı The Four Horsemen dinleriz inşallah

• bulunsun gidebilirim ss eklerim
  • Konser nerede olur ?

• Ne yapıp edicem o konsere gidicem de inş pahalı olmaz biletler...
  • Metallica konserlerinde yaş sinir var mı varsa kaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: Swaped

Ne yapıp edicem o konsere gidicem de inş pahalı olmaz biletler...

ya 16 olur ya da 18, ama sıkı güvenlik önlemleri yok birinde rica etsen seni de sokar yanında
  • Beyler ben 15 yaşındayım ama boyum 1.90 alırlar mı ?
  • ByRequest konusunda forumca örgütlenelim, insanları örgütleyelim internetten. Grubu şaşırtalım, konsere istekli hale getirelim.

Çok nadir çalınan Orion, The frayed ends of sanity, to live is to die, phantom lord. Coverladıkları When a blind man cries, Remember tomorrow gibi şarkıları oy vermeliyiz.
  • Elasmosaurus kullanıcısına yanıt
    13 Temmuz Metallica konserinde olmasını istediğim şarkı listesi :

Not : Çalma sırasına göre sıralamadım.

1- Seek And Destroy
    2- For Whom The Bell Tolls
    3- Master of Puppets
    4- The Frayed Ends Of Sanity
    5- Sad But True
    6- The Outlaw Torn
    7- The Memory Remains
    8- Am I Evil ?
    9- All Nigtmare Long
    10- Rebel Of Babylon
    11- Harvester Of Sorrow
    12- To Live is To Die
    13- One
    14- Fade To Black
    15- Loverman
    16- Mama Said
    17- Disposable Heroes
  • cogumuz unforgivenla basladi metal muzik dinlemeye ama konserlerde goremedi yas yetmedigi icin. ben unforgiven isterim gerisi nolursa olsun :)
  • SEEK AND DESTROY ÇALMASINLAR

• 2010 daki konserde birde atv ana habere çıkmıştım, o okla gösterdiğim beyaz t shirtlü arkadaş benim. Anarşizm yapıp siyah yerine beyazı tercih etmiştim.

Ama aşırı derecede güvenlik zafiyeti vardı, resmen içeri giricez diye ezilicektik. Ben hatta bir noktada artık cinnet geçirip feci şekilde dönüp sövmüştüm, bir anlık susma ve durulma olmuştu herkeste.

13 Temmuz Metallica konseri İstanbul

• King Nothing'e oy vericem ben onu çalmalarını çok istiyorum, çok underrated bir şarkı bence, benim favori Metallica parçalarımdan
  • Allah'ını seven Unforgiven II oylar.
  • Şu an için merak edilen konularla ilgili soruların cevapları aşağıda

http://turkgitar.net/index.php/makaleler/item/615-metallica-nin-turkiye-konseri-hakkinda-merak-edilenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

13 Temmuz Metallica konserinde olmasını istediğim şarkı listesi :

Not : Çalma sırasına göre sıralamadım.

1- Seek And Destroy
    2- For Whom The Bell Tolls
    3- Master of Puppets
    4- The Frayed Ends Of Sanity
    5- Sad But True
    6- The Outlaw Torn
    7- The Memory Remains
    8- Am I Evil ?
    9- All Nigtmare Long
    10- Rebel Of Babylon
    11- Harvester Of Sorrow
    12- To Live is To Die
    13- One
    14- Fade To Black
    15- Loverman
    16- Mama Said
    17- Disposable Heroes

Hocam bu konuda cidden birlik olmalı. Bilmiyorum, listenizi doğru bulmadım

Bir kere Seek and destroy kesinlikle bitiriş parçası, en son parça olmalı. İstanbul, did you have fun tonight, if you did, follow me, hey hey hey.. sesleri olmalı. Bu yüzden son olmalı. Master of puppets klasik. Solosuna eşlik etmek yeter. Olmalı. The memory remains çok önemli bir şarkı konserler için, olmalı ve çok güzel eşlik etmeliyiz. Özellikle sonunda o stad yıkılmalı, eşliğimiz uzun süre sürmeli. Grubu alkışlamayı bilmeliyiz. All nightmare long şarkısının başında James one two derse olabilir Rebel of babylon gerçekten çok sönük kalacak bir parça olur. Beyond magnetic'teydi bildiğim kadarıyla. Kimsenin o albümden bile haberi yoktur, illa biri eklenecekse Hate train tercihimdir. Harvester of sorrow yerine o ayarda bir şarkı Unforgiven sıkıştırılabilir çünkü çalındığını hatırlayamadım Türkiyede. To live is to die, One, Fade to black bunlar olmazsa olmaz olacak. Loverman ve mama said yerine yazdığım gibi grubun çalmadığı When a blind man cries aynı ayarda ballad bir şarkı, bunu dinlemek gerek. Yanına bir Remember tomorrow yine çok iyi olur. Disposable heroes çok sevdiğim bir şarkıdır.

Hepsini yorumladım hocam sana İnsanımızda konser kültürü yok diye düşünüyorum. Konser videoları izlenmemesinin konsere etkisi oluyor ister istemez. Grup nerede sözü sana bırakıyor şu bu hiç bilmiyoruz. Ya da her şarkıda alkışlayıp Metallica diye bağırılsa topluca, grup daha istekli çalar gibi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.