Şimdi Ara

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça# (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
18
Favori
174.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet yanıltıyor insanı,şahsen en başından beri kendi gözünle görmen lazım.Senin dediğin kriterlerde 1.750 ytl'ye bisi gerçekten iyi birinin satması lazım.
  • Bugün hafta sonu, atla BiS'ine git bi kır kahvesine, gir içeri ver bi selam, sıcak demli çayını içerken içerdeki hiç tanımadığın kişilerle sohbet et.
  • Abi,uzun yolda ve şehiriçinde yakıt tüketimi nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:Power:.

Abi,uzun yolda ve şehiriçinde yakıt tüketimi nasıl?

90 km hızı geçmezsen otobüs biletinden ucuz.
  • Bi oraya geleyimde
  • BiSciler neden vosvoscular gibi bir clup kurmuyorlar?

Halbuki kurulsa çok süper olacak.
  • Sanıyolar ki kro arabası,herkes modifiyeli görüyor bunları,gerçek yüzünü bilenler yazmış,orjinal halini gören kişilerin olduğunu sanmıyorum.Keşke daha iyi yerlere gelseydi...
  • TÜRKİYENİN BİSCİLERİ BİRLEŞİN !...
  • Forumun desek...Ayrıca herkes 126 bis efsnesi'ne gitmiş.Ben pek hazzetmedim,heryeri çok karışık sitenin,ayrıca arabadan da pek konuşan yok,arada sorun çıkarsa yazıyorlar.
  • bis forever
  • quote:

Orjinalden alıntı: aziz.alptekin

bis forever

Devaaam..!!!
  • arkadaşlar bende biss arıyorum eğer satmak isteyen varsa irtibata geçerse sevinirim
  • İnternetten, gazete ilanlarından, çevrenden bulabilirsin. Hatta bi web siteleri bile var, bir de oraya bak.
  • Sanal ortam en son bakacağın yer olsun,çevreden araştır..
  • BiSciler nerdesiniz?
  • BİS

126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça#
  • Boşuna yeniden üretilsin demiyoruz,gidicem fabrikasına,basıcam parasını,yapın lan şunu diyecem atacam önlerine projeyi,sw ferrari yaptıkları gibi yapacaklar
  • 1-2 hafta içinde almayı düşünüyorum ayağımı yerden kessin yeter minibüslerde tıkış tıkış gidiyorum eylenceli bir araba zaten insanların dediklerine kulak asmazsanız çok zevk alacağınız bir araba yedek parça sorunuda yok zaten gidip 500 ytlye 2. el bis alıyorsun yıllarca yedek parça olarak kullanıyorsun ayrıca istanbuda filanda ustaları var sorun değil
  • Çok dikkatli ol derim,baktır her yerine
  • Yukarııı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.