Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
15
Favori
546.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar bende 89/2 hatay serin yola gidiyorum jandarma istanbuldan gidiyorum görüşmek isteyen arkadaş varsa msn adresim A.Q_LIFE_18@hotmail.com
  • slm arkadaslar ben ıbrahım kısmetsen mayıs 25 bende ordayım hatay/serınyol
  • arkadaslar hepınızı ekledım benım msnde ajan_bedo_1@hotmail.com bende bursadan gelıcem
  • bende edirne'den geliyorum arkadaşlar eklemek isteyen ekleyebilir tuna.suren@hotmail.com
  • 89/2 tertip arkadaşlara selam.. ben de adanadan kubilay, shrin_01@hotmail.com gitmeden tanışma fırsatı yakaladık :) herkese hayırlı tezkereler...
  • beyler sımdı ben 89/1 us devrenız olarak tafsıyem sıgara ıcıyorsanız kutu kutu alın nıye yaa dıyeceksınız orda vıgero anadolu en kral sıgara wıston :D sımdı dıyeceksınız yaaa ben carsıdan alırım fln fılan dıyeceksınız ama çarsıyı unuttun yemın torenın de bı kere cıkarsını sonra sadece hayal olarak kalır ama sıcak lar cok bunaltacak sızı ben 1. boluk teydım 1-4 kadar batı sonrası hep dogu 1-4 arasından bır boluge dusersenız meslek secmeyın tamam sımdı sıze buy buy ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN sızı usta bırlınde beklıyecem muhahah baba gider yalovaya :d ulasa bılcenınz no 0554 607 82 42 arayın daha detaylı bılgı verırım aeo
  • arkadaşlar bende konyalıyım askerlik hatay serinyol 89/2 gidecekler msn adresim mehmet@dmlpnr.com eklesin şimdiden hayırlı teskerelerrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet424242 -- 9 Mayıs 2009; 19:35:32 >
  • 89/2 tertibnlere slm mayısda geliyorum hatay serinyol tanışmak isteyenler ekleyebilir melihmelih09@hotmail.com yada ulaşabileceginiz numaram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih09 -- 9 Mayıs 2009; 21:46:12 >
  • 89/2 hatay serin yol şoför adayı bursa karacabeyden musti4439@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marksman_88 -- 9 Mayıs 2009; 22:18:27 >
  • arkadasşlar ben hatay serınyoldan yenı geldım hakkarı cukurcaya düştüm bu bılgılerı yabana atmayın kulagınıza kupe olsun
    1)suan gıdıcekler hava cok sıcak
    2)ıcınde herturlu ımkanın var ama sıra beklemeyı sevıyosan
    3)1,2,3,4,bolukle asayıs antalya ıstanbul kısacası batı5,6,7,8,11.boluklesınırcı tımı olusturuyo ve tımler hakkarı sırnak burda tıme gıremıyenlerr oluyo bunlar muferıt dagıtım mesela ben ama hakkarı yıne rahat olun 10,12,bolukle havancı muferıt olarak dagıtım agırlıklı olarak guney dogu dogu kafanıza takmayın yemın torenınde 1 kere çarsıya cıkarsınız ve dahasonra hep carsı var derler ama ertesı gunu cıkamassın solemem gereken tek sey var fazla meraklı olma verılen ısı yap kaytarma cunku dınlenebılıcegın vaktınde oluyo raghat ol kasma etrafta ıllakı goruceksın patlamamıs muhımmat egıtım muhımmatı falan egıtım alayı oldugu cın sen sen ol elleme haber ver tıme gır tım egıtımı al zaman ole gecıyokı nası gectıgını anlkamassın hakkarıde beklerım arkadaslar bulun benı 20 jandarma sınır tugay komutanlıgı

• selam arkadaslar bursadan gdecek varsa yazın dfıger arkadsalr hepınızle orada kesın gorusecezzz....kazamız mubaerk olsun ama korkmayın cok rahat yer dıyorlar...
  • s.a arkadaşlar ben de 89/2 gidicem istanbul'dan herkeze şimdiden hayırlı tezkereler selametle...

ihsanucar60@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsan_ -- 11 Mayıs 2009; 21:53:06 >
  • s.a beyler ben Bursadan YusuF 89/2 tertiplerimize simdiden hayırlısı olsun hatay/serinyol -Jandarma msn hergele-19@hotmail.com eklemek isteyenler eklesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf-01 -- 17 Mayıs 2009; 13:03:43 >
  • bende kırıkkaleden 89/2 hatay serinyol arkalr yakın olan eklemek ısteyenler anti_cix_71@hotmail.com
  • slmm arkadaslar bende 89/2 hatay serınyola gıdıcem aydın/ nazilliden gıdenler varsa tanısalım msn adres yasak_ask_003@hotmail.com
  • arkadaslar bende diz er eğitim alay komutanlıgına gıdıyorum...Bursadan gıdecekler varsa yazsın para_dise85@hotmail.com 85 lıyız ama kısmetımız sızınle gıtmekmıs tertıplerım benım:)))
  • ilk olarak sivil hayatı unutun askelik hayatına adapte olmaya bakın bu süre ne kadar kısa sürerse sizin için iyi olur..83/1 6.blk de görev yaptım.2 & 3. tb düşerseniz meslekci olup(seçmeler olur bilg.opt -garson vs bir çok dalda) biran önce usta birliğinize gitmeye bakın.bölüklerin son bir kaç timi genelde münferit olarak daha büyük birliklere atanıyor kötünün iyisidir.bu durumda çıkabilecek en iyi yer van asayiş kor.k lığı.benim usta birliğim orasıydı çok rahattır.yoksa tim olarak hakkari şırnak karakollarına gidiyorsunuz... Nereye gidecek olursanız olun ilk başta efendi olmayı unutmayın.gurbete yeni çıkanlar için aile,eş vb özlemi biraz ağır basabilir sabırlı olun akılınıza getirmemeye bakın zaten fırsatda bulamasınız hele acemi birliğinde.Doğuya düşen arkadaşlar toplanma merkezi olarak elazığ 8.kol.k.lığı ktm ye uğramayıp (van veya hakkariye düştüler ise)direk uçakla van a gelsinler....rahat edersiniz..askerlikde günler hiç bitmeyecek gibi gelsede birde bakmışsınız geçip gitmiş,geriye bir ömür çocuklarınıza,ailenize arkadaşlarınıza anlatacağınız hoş anılar,kalıcı dostluklar kalıyor...
    herkese hayırlı teskereler,allah sevdiklerinize sağ sağlim kavuşturmayı nasip etsin....

• arkadasım bursanın neresınden sın gıtmeden goruselım benım no 05362472542 nerde oldugunu sole gelelyım goruselım
  • Giden herkese ALLAH kolaylık versin.o sıcaklarda rap rap yürümek çok zor olacak :(
    Bende 7.bölükteydim ve şuanda Hakkari - yüksekova ya düştüm.2 gün sonra teslim olacağım.Verilen eğitim eğitim değil gittiğimiz yerler HAKKARİ ŞIRNAK KUZEY IRAK inanılmaz bir durum.Tatil desen yok,dinlenme yerine anfide oturmak var ot yolmak var un taşımak var :(
    Size tavsiyem meslekçi seçilin bir yolunu bulun seçilin yani.grafiker , tesisatçı , garson , aşçı vs vs bunları biliyorsunuz bir umut acemiliği 27 gün yapıp dağıtılırsınız.Bende önce seçildim meslekçi fakat son 1 hafta kala elendiğimi duyunca evlat acısı gibi koydu.Buda olmadı şoförlük varsa ve güveniyorsanız kendinize meslekçi yerine şoförlük yazdırın ve K1 olarak gidin ANKARA da paşa paşa yaparsınız.Bizimim kaderimiz HAKKARİymiş o yüzden kaderinizide fazla zorlamayın.o olmadı bunu denedim bu olmadı başka birşey denedim sonuç ortada.

yazmak istediğim çok şey var da neyse.ALLAH herkese hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk3r.s -- 15 Mayıs 2009; 21:35:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cagatay_karaca

Ben de 88/1 hatay'a gittim 22 gün askerlik yaptım 3 ay hava değişimi aldim (kilodan) sonra 9 ay daha hava değişimi aldim en son 14 martta tekrar katıldım askerlik yapamaz raporu alarak bu işi bitirdim. 7. bölükteydim usta birliğide Şırnağa çıkmıştı.

Her neyse benim bazı tavsiyelerim var; eğer sizinde kilo probleminiz varsa sizde başlamadan once şubenizde hallede bilir yada katıldığınızda revirden kilo ile ilgili işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Kilo sınırı +30 dur yani boyunuz 170 ise kilonuz 100 un üstündeyse askerlik yapamaz raporu alabilirsiniz, aynı şeydüşük kilodada geçerli 170 e 40 kilo askerlik yapamaz.vs.vs.

bende diyorum bu ismi nerden tanıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.