Şimdi Ara

120000 Tl araba tavsiyesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -kaya

talep ettiğimiz kadar seri bir araba olmadığı düşüncesindeyim ancak kesin kanıyı araştırarak verebiliriz

Benimki sadece öneri benzinli 2.4 leride var ama onlar basınca içer :) ayrıca suvlarda limitör 210 da genlde bnm kuzenn x5 i vardı 210 kesiyo diyordu birde q5 205 de limitöre giriyor deniyordu en iyisi sizin için a6 alıp keyifinize bakmk olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • APPY038 kullanıcısına yanıt
    aracı kendime almıyorum okumamışsınızdır diye tekrarlıyorum babamız işleri bize devredip köşesine çekildi ona hediye amaçlı düşünüyoruz bizim için bu fiyatlara araba önümüzdeki bir kaç yıl hayal
  • a3 sedan veya 316i tavsiye ederim
  • audi alınacaksa a6 tercihimiz olur yinede teşekkürler
  • Emekli ve hizi seviyorsa keyif adamidir s2000 veya impreza al adrenalin ve zevki iliklerine kadar yasasin bu gune kadar calismis simdi eglensin

• daha önce hiç araba alma deneyimimiz olmadı babamız alır yenisini alınca eskiyi biz kullanırdık çalışmadığımız ve finans kaynakları onun elinde olduğu için kafamız o kadar karışık ki tek kapı da olabilir zaten %90 2 kişi olacak arabada yaptığımız iş gereği kalabalık binebilecekleri araçlarımız mevcut ama arabanın eski olması düşündürücü yoksa porsche diyince akan sular durur tabi
  • mercedes cla 180cdi 0 km 126 bin lira.
  • Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    ilk başlarda mercedes istemiyorduk ama bütçe arttırımına gidince oda olabilir dedik 126 bin dedikleriniz boşları 0 takıntımız yok temiz full bulursak olabilir dış tasarımı çok göz alan bir araba
  • Mercedes varken baska arabaya binilmez imkan varsa tabi. Tartismaya bile gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: -kaya

ilk başlarda mercedes istemiyorduk ama bütçe arttırımına gidince oda olabilir dedik 126 bin dedikleriniz boşları 0 takıntımız yok temiz full bulursak olabilir dış tasarımı çok göz alan bir araba

hocam sahibinden.com da dolusunun biraz kullanılmışını o fiyata bulursunuz. gerçi mercedes'in boşu da çoğu markanın dolusuyla eşdeğer. aracın dışı mükemmel bana göre , gördüğüm yerde dönüp dönüp bakıyorum . ama motoru ve diğer teknik konuları hakkında bilgi sahibi değilim , bilenlere sorabilirsiniz.
  • Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    sadece şıklığı ile bırakmışlar arabayı hocam arabada serilik yokmuş zaten şık konforlu seri arabayı bu fiyatlara sunmuyorlar anlaşılan
  • techill kullanıcısına yanıt
    birazdan bmw ciler gelir savaş sözüdür bu kaliteli ve şık araba sözüm yok ona
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.