Şimdi Ara

1200 TL'ye kadar tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonda saatlerce oyun oynayayım aman 1 mili saniyede bastığım uygulama açılsın kafasında biri değilim aradığım en başta öncelik kamera ön arka kamerasıda iyi bir telefon istiyorum. sosyal medya için kullanılacak telefon oyun çok az oynanır tabi 1 sene dolmadan aldıktan sonra buram buram kasma yapacak sorun çıkartacak telefonda olmasın.

Piyasayı hiç takip etmiyorum 1200-1300 bandında kamerası iyi tatmin edici bir telefon varmıdır? ikinci el takıntım yok. ikinci elde bulunabilen bir modelde olsa olur.

• J7 Prime Tavsiye Ederim Kullanıcısıyım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başka yokmu tavsiye veren? ikinci el olabilir kamerası şaşırtıcı derecede iyi bir telefon yokmu bu fiyatlara?
  • Sony Xperia XA1 Plus

Sony Xperia Z5

Nokia 6

LG Q6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhdemir -- 22 Ağustos 2018; 13:24:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 daha artırıp Xperia Z5 öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi bakın uyan ne varsa j7 prime, 2 senelik giriş seviye bir telefon xiaomi cihazıda dh. 2 el bölümü yada sahibindende bakın

• Redmi s2, xperia z5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu m6 note: şarjı bitmiyen htc u11 lens arka kamerada 4000 mah pil sd625 işlemcili telefon şık ve dayanıklı tr garanti ~

eksi yönü dokunmatik bazen takılıyor diyorlar ve şarj girişi ters değişik gelebilir ama çok iyi ekran süresi verir*

Samsung j7 duo:plastik çerçeveli değişebilen bataryalı yeni nesil samsung a73 çekirdekli işemcili modeli ve çift kameralı amoled ekranda var~

eksi yönü düşük frekans çalışıyor ama bu pek sıkıntı değil en azından ısınmaz uzun kullanım sağlar gibi bunlar 1300-1400aralığında

• 1200 tlye iphone 6 64 gb alındı sorunsuz temiz. fiyatı uygun görünce dayanamadım kamerası idare eder ama iyi değil sanırım 1200 tlyede kamerası çok üst düzey bişey alamazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.