Şimdi Ara

12.sınıfta açığa geçmek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşte disiplin olsa 1 saniye bile durmam

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

sizin konunuzu da inceledim ve tebrik ederim çok iyi bir sonuç almışsınız . Benim hedefim ilk 30k-50k bilgisayar mühendisliği istiyorum. Kafalarda oluşmuş bir dershanesiz olmaz algısı var ve bundan dolayı sadece okul ile devam etmek biraz korkutucu geliyor. Tabi böyle de yapılabilir şuan lgs de %0,03 lük dilime giren arkadaşım dershaneye gitmeden çalışıyor sadece okulla ama işte benim okullum çok kaliteli bir okul değil diploma notuyla alıyor ve benim düzdün bir çalışmam sistemim bile yok bundan dolayı korkuyorum şuan tyt girsem 70-80 gibi bir net yaparım en son 11. sınıf başında 65 net yapmıştım ama biraz iyileştim o konuda

• constina c kullanıcısına yanıt
    kütüphaneye git haftada min 5 gün gidicem diye kendini şartla yanına bir de sağlam çalışan arkadaş bulursan ne ala

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aslında 1 ay önce öyle yapıyordum fakat 1 haftaya bırakmam gerekti bunda gittiğim kütüphanenin biraz uzakta olmasının da etkisi var çok iyi bir kütüphane, ortamı güzel ama işte biraz uzak 45dk-1 saat falan yürüyüş mesafesinde ama evimin hemen yanında bir kütüphane daha var diğerinden daha kötü fakat bu yönteme bir şans daha verebilirim sanırım.

• Hâlâ bekliyorum fikirlerinizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.