Şimdi Ara

12. SINIFTA AÇIĞA GEÇİP DERSHANEDE MEZUN BÖLÜMÜNE GİTMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu benim ilk konum bu konuda bilgili olan kişiler varsa yardımcı ve olurlarsa çok sevinirim.

11. Sınıfım şu an ve seneye açığa geçip dershaneye gitmeyi düşünüyorum aslında açığa geçmek istememdeki amaç evde daha iyi çalışıyor olmam ve daha çok zamanımın olacak olması, bu yüzden bana kalsa 12. Sınıfların bölümünde gitsem yeterli ve gerçekten disiplinli çalışabileceğimi düşünüyorum fakat ailem 12. Sınıfların bölümünde ders sayısı az olduğu için ısrarla mezun bölümüne gitmemi söylüyor

ama bu konuda biraz tedirginim çünkü açığa geçip dershaneye gidersem mezun bölümünde olacağım, 12. Sınıfı yüzeysel geçerler mi o konudan emin olamıyorum ve şu da var mezunlarla eğitim göreceğim için çoğu kişinin 12. Sınıf altyapısı olacak ve ben ilk kez görüyor olacağım.

Tyt konusunda çok konu eksiğim var yazın tyt çalışmayı düşünüyorum şu an 60-70 arası yapıyorum (matematik temelim iyi) konu eksiklerimi kapatırım diye düşünüyorum o ara. 11. Sınıfımı da iyi geçirdim yani tek sorunum mezun sınıfında 12. Sınıf iyi bir şekilde işlenir mi bu aslında şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.