Şimdi Ara

12.sınıflara yapılmakta olan haksızlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaklaşık bir yıldır bunu biliyordun ve ekstra bir çaba harcamadıysan bu senın sorunun.sadece muhtemel başarısızlıgına kılıf hazırlamak bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahah kendilerine yönelik bir kelime bile etmediğim halde ösym denen leş kuruma saldırmak yerine bana saldıran mezunlar yoldaşlarını + lıyor şimdi

• Hocam bende 12yim de adamlar zaten bizden gergin farkindaysan onların baskilari daha fazla 1.lerin hep 12 cikmasinin bi sebebi de o genelde bu 12 başarısı hep vardır bu sene sağlam tamam mezunlarda bu bi bahane değil eğer mezun daha iyi oluyorsa sende kalırsın ama o önde olma işi baştaydı yeterince zaman vardı bence o fark kapanmasi gerekir bi mezunu kendimden önde görmüyorum suan benden iyileri yok mudur vardır ama 12de var şartlar suan eşit onların üstündeki baskı ile esitleniyor yani o 1 seneyi sen yasamadin sonuçta.

• mezunlar ağlamasın diyorsun ygs cıkısı ağlayan sen olucaksın böyle konular açtıgına göre

mezunlar cok iyi cok fazla mezun var bahenesiyle rahatlıyosun heralde dostum böyle gidersen seneyede 3. yıla kalan mezunlar haksızlık ediyolar 3 kere görüdüler dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvz_1149

2015ten de mezun kalan çoktu adamlar bizden çok çalıştı ama türkiye birincisi 98li boş yapmayın pls

imla.

2 turkiye birincisi vardi birisi 25 yaslarinda falandi ikiside donanimhaberdendi hatta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde adalet varkii

• Dersinize calisin sonrasini dusunmeyin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.