Şimdi Ara

12 fos ADAMMMMMMMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya gerçekten ben böyle rezil bir milli takım daha önce hiç izlemedim.evvelki yıllarda gerçekten kötü oynadığımız , farklı kaybettiğimiz hem kulup düzeyinde hemde milli maçlar oldu. ama oralarda yine bi gurur yime bir mücadele vardı.ben son üç maçtır milli takımda ne bir ruh nede bir gurur gördüm. ancak lafa geldimi biz çok iyiyiz biz nba oyuncularıyız deyip havalara giriyorlar. düşensenize takım arkadaşları bir milli maçta birbirlerine küfür ediyorlar ve kavga ediyorlarmış ve herkez buna seyirci kalıyo. 12 dev adam dedik ama bunlar 12 FOS adam başka bişey değil.Türk halkında ne umut nede heyecan bıraktılar.benim anlamadığım tamam türk basketbolu avrupada yugolar ,ıtalyanlar , litvanyalılar gibi bir EKOL değil ancak NİYE MÜCADELE ATMİYOSUNUZ BE KARDEŞİM????

• Mücadele yok, oyun kurma pas yok anca alan atıyor. Coach zaten malın teki. Başka biri düzgünce toparlasa bizim takımı bu takımın Avrupada yenemeyeceği takım kalmaz. Hem de açık ara kazanırız maçları.
  • ÖNYARGILI OLMAK İSTEMİYORUM AMA OYNADIKLARI OYUNDA HİÇ KEYİF VERMİYOR.BULGARİSTAN'I BİLE ZOR YENDİK.FAZLA GAZ İYİ GELMİYOR DEMEKKİ.
  • yabancı koçla bu iş olmaz
  • ANLAŞMAZLIK TAMAMDA MILLI VAR KELIMESI VAR

:(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.