Şimdi Ara

12 Aralık Sınavı (ANA KONU) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
488
Cevap
1
Favori
10.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .GOGOMEZ.

Sınav tarihleri hakkında bilgisi olan varmı?Üst mesajlarda bildirmiş arkadaşlar gerçi fakat sınav sistemi değiştiği için benim kursum daha açıklanmadı 3. hafta olabilir dedi.

geçen hafta aramıştım ben. 9-10 ve 23-24 de olacak dediler bana

hayla mesajda atmadılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeka52

quote:

Sınav tarihleri hakkında bilgisi olan varmı?Üst mesajlarda bildirmiş arkadaşlar gerçi fakat sınav sistemi değiştiği için benim kursum daha açıklanmadı 3. hafta olabilir dedi.

hayla mesajda atmadılar

Benim kursdanda boyle haber gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurs yakin olsada gitsem konuşsam. Telefonda fayda etmiyor.

• Telefonda vericekleri tek cevap biz sizi ararız veya mesaj gelir.
    Benim bu hafta sonu cumartesi sınavım hocam 23-24dede kalanlar için 2ci sınav.
    Yani 23-24e Koyabilirler. Arayın sıkıştırın 9u ve10u icin ama mebe iletmiş olabilirler.
    Girecek olan grubu. calıstıgın hocan belirliyor yani bende yanımda sıraları ayarlıyordu 8ci sıraya yazıyorum dedi.
    Tamam dedim sabah erken sıkıntı kahvaltı vs yapıcam.
    Hayırlısıyla geçelimde tarih önemli degil.
  • Bizimki 9-10 ocakta olacakti ertelenmis 16-17 ocak olmus yer: konya

• Arkadaşlar Çorlu için direksiyon sınavı görevi için başvuruları başlamış.Ayın 9'unda bizim sınav.Perşembe akşamı da görev alacak hocalar açıklanır.Kendi ilçenizin milli eğitim müdürlüğü sitesinden bakabilirsiniz tanıdığınız hocalar varsa onların gelmesi için bol bol dua edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeka52

quote:

hayla mesajda atmadılar

Ben geçtiğimiz perşembe günü 31'inde (yılbaşı gecesi) gittim bana ocağın 3. hafasına sarkacak muhtemelen denildi.Sınav sistemi değişmiş araca binmeden kaputu açtırıp birşeyler soracaklarmış bu tür yenilikler ile ilgili yönerge ellerine ulaşmadığı için sınav tarihide belli değil denildi ve ben bir kere bile ders almadım daha...

• zeka52 Z kullanıcısına yanıt
    Geçen sene kayıt olmuş ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

Geçen sene kayıt olmuş ama :)

Artık çok rahat ölebilirim.
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    direksiyon sınavına bu sene giriyor ama

ben 70 tl oldu diye biliyorum bu sene. belki dediğiniz gibi de olur. bakıp öğrenicez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lothlórien kullanıcısına yanıt
    Hocam benim direksiyon dersleri hala başlamadı büyük ihtimal bende orada giricem sınava

• Aynı durumdayız hocam benimde tarih belli değil ve derslerde başlamadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodipudi

Aynı durumdayız hocam benimde tarih belli değil ve derslerde başlamadı

Sabrım yavaş yavaş taşıyorda ses etmiyorum en son bi patlıyacam bidaha ayaklarını denk almak zorunda kalacaklar olan o olacak yani Ulan arkadaş gidiyorum " e abi sınav bilmem neyi değişti ocağın ilk haftasına sarktı" yok efendim şu oldu ikinci haftaya sarktı abi sen aklımızdasın alıcaz zaten sınavdan önce derse merak etme ulan bi gittim en son dediğim tarihte 3.haftaya sarkıcak büyük ihtimalle diyor.Bir an içimden tutup kafasını akvaryumun içine sokmak geldide dedim ya sabır gidicem bu hafta sonu alacam dersi yok dersede tuttuğum ilk hocayı oturtacam yanıma sürecem artık

• Aynen hocam en sonunda öyle olacak zorla alacaz o dersleri her gittiğimde biz sizi arayacaz diyorlar arayan soran yok

• Arkadaşlar sınav tarihim belli oldu ben cumartesi girerim diyordum ama pazara kalmış benim sınav hemde en son saatlere 15.55-16:30 sınav saatim.Sonlarda olması iyi oldu komisyon artık baymış olur bitse de gitsek modunda pek detaya girmezler
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Hocam parayi yatirdiniz mı?

• Malesef karışık bir döneme geldik. Baya dagıtmışlar grup grup.
    Ben ders alırken hocam iyi olanları bu hafta aldım dedi öbürlerinede biraz daha egitim verecegini söyledi.
    Çalıştıgınz hoca karar veriyor bazı kurs yerlerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan0725 -- 6 Ocak 2016; 19:13:56 >
  • gokhan1997 G kullanıcısına yanıt
    Hocam kurs yatırdı benim adıma yazılı sınavda da bunda da para yatırmakla uğraşmadım ben.
  • Benim devtarih belli olmus ama daha kagidi almadim kurstan bakalim ne zamana vermişler. Bu arada sinavimdan once erken gidip bi kac sinavi gozlemleyeyim bakalim neler yaptiriyorlar.

• selam arkadasşar,3 ocakta olan ilk direksiyon sınavından kaldım, yer kağıthane,park edemedim aracı,oysakı direksiyon derslerinde iyiydim baya,,sanırım heyecan yaptım biraz,sınav saatide lapa lapa kar yağmaya başladı,ondanda stres oldum sanırım,sorusu olanb varsa sınavla ilgili cevaplayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.