Şimdi Ara

12.9' vs 11'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam. konu dışı olacak biraz ama, sorumla ilgili en ilgili kişiler buradadır diye tahmin ediyorum.

ipad pro 12.9" 128gb ve 11" 256gb arasında kaldım. üniversitede not almak için kullanan arkadaşlar, siz hangisini kullanıyorsunuz acaba? keşke 12.9 alsaydım 11 yerine ya da tam tersi şeklinde söylendiğiniz oldu mu? bugün mağazada 12.9"a baktım da harbi büyükmüş  

Teşekkürler!

• 12.9'da XDR ekran var 11de yok ona da dikkat edin

• SoulsOfHolyWarsTornado kullanıcısına yanıt

Hocam ben xdr ekranın renk dısında önemini bilmiyorum. (Kücümsemek için değil) göz rahatlığı açısından hangisi daha az yorar mesela. Bana mantiken xdr daha parlak olacağı için bi tık fazla ağrıtır gibi geldi bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.gurgencler.com.tr/apple-ipad-pro-5-nesil-12-9-inc-wi-fi-128gb-mhnf3tu-a-uzay-grisi

gürgençlerde uygun şuan. %2 öğrenci indirimi oluyor ek. eft yapıcağım birde oradan da %4. böylece 16.819₺.ye geliyor.

• not almıyorum  

• 12.9 tasirken sıkabilir, 11 cogu kadin cantasina bile giriyo

• Emin olmamakla birlikte parlakligin sikinti olacagini sanmam, ayni parlakliga ayarlayabilirsiniz sonucta.

• 11 al geç baba. 12.9 zul gelir bir yerden sonra.

• laplasyen kullanıcısına yanıt
    https://www.pt.com.tr/ipad-pro-11-inc-wi-fi-128gb-uzay-grisi-mhqr3tu-a

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • escapes_ kullanıcısına yanıt

hocam sağolun da 12.9 da karar verdim. pt ye vs. de baktım şuan 12.9 en uygun gürgençlerde.

• laplasyen kullanıcısına yanıt
    Hocam ben peşin fiyatına 12 taksit diye atmıştım size ama bitmiş sanırım o kampanya :d

• quote:

Orijinalden alıntı: laplasyen

hocam sağolun da 12.9 da karar verdim. pt ye vs. de baktım şuan 12.9 en uygun gürgençlerde.

Kutu açılımı videosu bekliyorum o zamam

• escapes_ kullanıcısına yanıt

hocam burs paramla alacağım bayağıdır harcamadım biriktirmiştim, taksite çok gerek yok yani benim için  

çimlerde bi kutu açılımı olma mı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laplasyen -- 18 Mayıs 2022; 20:21:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.