Şimdi Ara

12-13 inch notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.teknosa.com/msib21/formlar/cccompare.aspx?chkproduct=119985960,119986061,119984412&CS_Catalog=_BILGISAYAR&CS_Category=_SBSHAD_63_1307_439_2

Hangisini tercih ederdiniz ve neden ?

minimum ağırlık, 12-13 inch ebat, maksimum batarya süresi , uygun performans özellikleri olan cihaz önerileriniz ?

• Aralarında donanımsal olarak en iyisi Sony. P8600 çok iyi , 3470 HD fena değil. Ben onu tercih ederdim, x-black led ekran da cabası. Ancak Toshiba Portege serisinin bu modeli gayet uzun pil süresine sahip , sebebi ise düşük güç tüketen ve performansının pek iç açıcı olmadığını tahmin ettiğim su9300 işlemci kullanıyor. Bu sebeple pil süresi gayet uzun. Burada bir yol ayrımına geliyoruz. Ya performansı ya da pil süresini tercih etmek durumundasınız , karar sizin Ancak Sony nin 4 saat giden pili de yabana atılacak gibi değil
  • laptopta oyun oynama, grafiklerle işim olmaz.

Ancak office programları, adobe acrobat prof, spss gibi programlar aynı anda ciık olurken diger yanda internet te surf yaparım. virus programı, spy, firewall lar zaten acik . Babylon, avafind gibi programlar da bazen acik olabiliyor.

Bütün yukarıda saydıgım programlar acikken portage i kasar mı ? Pek sony taraftarı degilim de :)

http://www.istanbulbilisim.com.tr/Portege_A605-P200-3GB-TOSHIBA-DUNYASI,7491.html bi de bu urun var, yukarıdaki toshibalardan daha ustun gibi ama fiyatı daha ucuz..nasıl oluyor ???

• Söylediğiniz işlemler için su9300 yetecektir. Portegeyi tercih edebilirsiniz. Linkteki ürün de işinizi görecektir. Ancak İstanbul Bilişimden almanızı tavsiye etmem. Zaten stokta yoktur. Stokta olmayan ürünlerin fiyatlarını düşürüyorlar. Stokta var ise bile oradan almanızı tavsiye etmem. Çünkü distribütör(yetkili ithalat) ürünü değil kendi ithalatları olduğu için Toshiba yetkili servisleri garanti dahilinde bakmıyor cihaza. Kendi servisleri hizmet veriyor.
  • teşekkürler...portege de karar kıldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.