Şimdi Ara

110- 120 bin tl max hangi araba neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde citroen c5 dizel var 2010 model 22 bin kmde fazla kullanmıyorum senede 5 bin km
    aracı 70 bın tlye verebilirim muşlterisi hazır 40-50 bin tl ben koysam ne tavsiye ediyosunuz sebebi ile yazarmisiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 16 Kasım 2015; 0:32:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

elimde citroen c5 dizel var 2010 model 22 bin kmde fazla kullanmıyorum senede 5 bin km
    aracı 70 bın tlye verebilirim muşlterisi hazır 40-50 bin tl ben koysam ne tavsiye ediyosunuz sebebi ile yazarmisiz

Neden değiştiriyorsun onuda yazarsan ona göre tavsiyeler yapılırdı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel almayin senede 5000 km birsey degil :)
    Ben olsam keyif araci alirdim o kmlerde kullaniliyorsa.

• Bmw 3.20 ied.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.20i
  • Volvo s60 t3 r-design.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 320i ed çünkü o bir bmw
  • 3.20ed ile 3.16i arasinda en azz 10 bin tl var 2ci elde de sifirdada

duyduguma bore 136 beygirlik araba dynoda 145
    170 beygir denen 3.20ed 163 beygir veriyomuş

yanı 20 beygir icin 10 15 bin tl verilirmi chip e girdikten sonra

diyer bi duyum: 3.16 185 beygir 3.20ed 205 beygir oluyomuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 16 Kasım 2015; 1:51:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdardespp

quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

elimde citroen c5 dizel var 2010 model 22 bin kmde fazla kullanmıyorum senede 5 bin km

Neden değiştiriyorsun onuda yazarsan ona göre tavsiyeler yapılırdı .

cok buyuk geliyor park sorunu yaşıyorum dar yerlerden cok zor geciyor.
    ve 5 yıldır kullanıyorum kalkıslarda cok agır 12 sanıyede hızlanıyor 100kmye 100den 160 a ısteklı cıkıyor sonrası gene yawaşlıyor.
    fakat..;ekonomik araba 5.5 lt ile 100km uzun yolda 120 kmı geçmessenız
    bu nedenle 5.20ed 120 bin tl olsa almak istemem kasa buyuklugu yuzunden.

öte yandan lamine cam katlanır ayna 9 aırbag full c5 ın konforu yanında bmw yetersız bu seferde volvo s60 hayalet gosterge standart advancede 120 bıne rahat alırsın agzına kadar dolu volvos60 hemde cok buyuk degil fakat oda yavaş bi araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 16 Kasım 2015; 1:56:21 >

• ben volvonun zf şanzımanla cok satacagina eminim birazda ic konsolu duzeltseler. bmwnıns atişini baltalar
    volvo agir kalıyor getrag sanzımanla bence hemde cok yakıyor beklentilere nazaran
    kalite olarak ic mekan cok ıyı biraz tesla dan kopya cekip ıc dizaynı andoid yapsa her tus dokunmatik supe rolur
  • Ikinci el dusuk kilometrede c180 avangarde veya fascination mantikli sizin icin.

• C180 bakılabilir o bütçeye
  • Volvoların şu anki şanzıman motor uyumu bmw lerle aynı,özellikle yeni gelen t3 motorun hızlanma verileri 136lk bmw motorlarına göre çok iyi.2.0 dizel motorlara da bir bakın isterseniz 2. elde uygun fiyata bulabilirsiniz.
  • Subaru Levorg diyorum. Rakip olabilecek araçlara göre uygun fiyat, simetrik 4x4, 1.6 boxer ekonomik motor, yumuşak malzemeden kaliteli iç mekan, sportif dikkat çeken dış tasarım, iç mekanda sportif detaylar, hakiki deri koltuklar, trafikte az bulunan özgün bir araç...
  • Benzinli 3.20i dizel ise Volvo S60

• 2010 c5 70 Bin lira vay be

• c5 o paraya zor gider . 50 falan anca eder.

sezainin tavsiyesine uy 70 veren varsa hemen :)

tucson öneririm kapı kolunda bile aydınlatma var .

yanayana koyunca o paralara alınabilecek tüm araçlardan daha şık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 16 Kasım 2015; 16:05:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayaer07

Subaru Levorg diyorum. Rakip olabilecek araçlara göre uygun fiyat, simetrik 4x4, 1.6 boxer ekonomik motor, yumuşak malzemeden kaliteli iç mekan, sportif dikkat çeken dış tasarım, iç mekanda sportif detaylar, hakiki deri koltuklar, trafikte az bulunan özgün bir araç...

Hocam satis temsilcisi misiniz?

• İlk subaru levorg diyene satışta %10 indirim yapıyorlarmış.
  • A3 sedan .çünkü çok kaliteli , konforlu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.