Şimdi Ara

11.sınıfa geçiyorum ders çalışmak için geçmi kaldım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 11.sınıfa geçiyorum,10. sınıfta biraz ders çalışmıştım(sadece 2. dönem) yaz tatilinde hiç çalışamadım şimdi başliyacağım.Hedefim İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendsiliği geç mi kaldım.Ne yapmalıyım,kafam çok dolu arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

• Yok kardeşim 11.de sıkı çalış ama bak benim ort 90 geldi mat felan rahat halledersin diye düşünüyorum bi yandan da 9u felan tekrar edersin ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha sen baya gec kalmıssın mezuna kalmanın hazırlıklarını yap simdiden bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş git uyu Allah aşkına tatilini güzelce yap son tatilin bu

• şahsen kardeşim ben 5. sınıfın 2. döneminde başlamıştım çok gecikmişsin
  • geç kalmışsın desek çalışmıycan mı ne saçma konu
  • Bunlar babadan oğula nesil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son tatilin istediğini yap bir daha tatil yok saçmalama git uyu nerden ürüyor bunlar anlamıyorum
  • Çok geç kalmışsın
  • sakin ol bro, sadece 12 de çalışıp 17k oldum ve son sene çalışıp çok daha iyilerini yapanlar var. kasma hiç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya geç kalmışsın sen ya , bırak okulu felan git sanayiye çalış iş öğren elin ekmek tutsun

• ben okumayı öğrendim 3 gün sonra dersaneye yazıldım sen baya baya gecikmişsin geçmiş olsun.
  • Arkadaşlar yorumlarınız çok güzel,anladım saolun.
  • Sayısalsan 10'un matematik ile kimyasını hallet. 11'de sıkı tut dersleri. YGS'ye falan da bakarsın 11'in 2. dönemi. Geç falan değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.