Şimdi Ara

11.sınıf sonu günlüğüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanlış görmediysem günlük açmak serbest eğer değilse uyarırsanız sevinirim forumda yeniyim.

Şuana kadar 11 çalışmakta gayet iyiydim fakat tyt geçiş süreci epey sancılı oluyor bu yüzden belki bir motivasyon rekabet olur diye açmak istedim. 11de yaklaşık günde 6-7 bazen daha fazla çalışıyordum fakat şuan 3-4'e düştü,belirli nedenlerim var fakat hiç haklı nedenlermiş gibi gelmiyor bana. Katılmak isteyen olursa katılabilir hatta daha fazla hoş bile olur. Umarım süreklilik sağlayabilirim

• Bugün kimya ile heleşükür tytme başlayabildim
    Kimya bilimi konu çalışıldı ve 150 soru çözüldü
    Sorularda 21 yanlış(5i tamamen dikkatsizlik üzerine eğitim öğretim hayatımda kitap okumaya yeni başlamanın çok güzel meyvelerini alıyorum).
    Geçmiş 4 5 güne göre iyi bir gün oldu fakat hala kesinlikle istediğim seviyede değil umarım en yakın sürede istediğim seviyeye çıkabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tyt kac gelıyor

• mf2022akif kullanıcısına yanıt
    Şuan 70 civarlarında maalesef :(. Fakat bazı derslerde çok net bilgi eksiklerim var ve o konuları tamamlayınca hızlı bir yükseliş yaparım diye umuyor ve bekliyorum

• BrunMonster00 B kullanıcısına yanıt
    Ayt kimya çalışmadan tyt kimya çalışman güzel olmuş birbiriyle alakalı konular anlaman kolay olur. Iyi çalışmalar

• Aslında pek öyle olmadı 11'i 11de hallettiğim için önce ayt 11 kimya çalıştım sene boyu şuan tyt çalışıyorum fakat kimyam zaten sene başında berbat değildi ortalama bir kimyam vardı.
    Teşekkür ederim, size de iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrunMonster00 -- 10 Mayıs 2021; 4:4:28 >
  • 4 saat 20 dakikalık tyt mat konu çalışma (tabiki hepsinde konu çalışmadım çok büyük çoğunluğu soru çözümü videosu) ve 100 tyt mat sorusu. Yaklaşık totalde 7 saat çalıştım şuan çıktığım tempo bana gayet umut veriyor ama sınavlar ile kesilmesinden korkuyorum ve sanırım korktuğum başıma gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrunMonster00 -- 11 Mayıs 2021; 3:5:43 >
  • BrunMonster00 B kullanıcısına yanıt

iptal olcak gibi ya,mebpersonelin dedigi çıkıyor çok yüksek ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekareeksidörtace B kullanıcısına yanıt
    Siteler üzerinden haberleri hiç takip etmiyorum bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim,ben vaka sayılarındaki "düşüşe" bakarak böyle düşünmüştüm. Umarım edilir normalde edilmesin isteyen taraftandım fakat şuan tyt çalışmam kesileceği için edilsin istiyorum.

• Bugün 4 saate yakın tyt Biyoloji konu çalışması ve tyt Biyoloji 50 soru çözdüm. Maç ve oyun gibi mantıksız nedenlerden dolayı bugün epey az çalıştım umarım haftanınsonunda başında kyyduğum konu hedeflerini bitirebilmiş ve çözebilmiş olurum.

• bekareeksidörtace B kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun ben ortalamayı düşüremem, girmeyeceğim. :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.