Şimdi Ara

₺11.000 Bütçe İle Sistem Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amaç oyun oynamak. İleriye dönük bir bilgisayar istiyorum. Bunun için neye önem vermeliyim.

AMD/INTEL
    Ekran kartı/İşlemci hangisine önem vermeliyim.

Mesela 3800X-RTX 2070 Super ikilisi önümüzdeki 5 seneyi çıkarır mı? (1080 High' da 60 fps.) (Ram bilgisi 16 gb 3000 mhz. upgrade bir 16 daha koyulabilir ilerideki yıllarda.)

Yazmayı unuttum. Sadece kasa var. İşlemci-Anakart-Ram--Güç Kaynağı-Ekran Kartı-SSD alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530508BB2 -- 23 Mayıs 2020; 16:53:1 >

• r5 3600x 1700 tl x570-p 1600 tl anakart 16 gb 3600 ram 800 tl rtx2070 süper 4900 tl 1 tb normal ssd 1000 tl

tower kasa 4 fanlı 1200 tl 750w xpg core reactor psu 1000 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 23 Mayıs 2020; 16:38:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

r5 3600x 1700 tl x570-p 1600 tl anakart 16 gb 3600 ram 800 tl rtx2070 süper 4900 tl 1 tb normal ssd 1000 tl

tower kasa 4 fanlı 1200 tl 750w xpg core reactor psu 1000 tl
    Tavsiye için teşekkür ederim. Yazmayı unuttum kasa var.
  • yazdıgım parçaları birleştirirseni kasa çıkarılarak 11.000 tl sonucunu bulursunuz sinerji sitesine girip parçaları sepete ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 24 Mayıs 2020; 11:34:25 >
  • Amaç oyunsa yeni nesil intel sistemlere erişim sağlanabilir.

i5 10600k
    z490 anakart
    2x8gb 3200 Crucial bellekler
    rtx2070 süper
    XPG 512gb m2 ssd
    XPG 750W Gold psu
    XPG İnvader kasa
    Scythe fuma 2 Cpu soğutucusu

Bu şekilde sistemi siparişe geçebilirsiniz.

Edit: Kasanın var olduğunu belirtmişsiniz kasa çıkarılarak 600-700 TL fiyat aşağı çekilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 23 Mayıs 2020; 19:10:54 >
  • ₺11.000 Bütçe İle Sistem Tavsiyesi
    Böyle aldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C934C6B94

Böyle aldim
    Hayırlı olsun hocam kasa var demişsiniz ama kasa da aldınız sanırım ben de benzer bir bütçe ayırmayı düşünüyorum ama hiç fikrim yok parçalarla ilgili sadece oyun oynamak için kullanacağım direk sizin sistemden ben de alsam mı diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• brktnrvrdi B kullanıcısına yanıt
    Be aldim henuz gelmedi ince hesaptan aldin 12 sinde haftaya gelirt diye umuyoruum insALLAH memnun kalirin sadece 3600x olan islemci korkutuyor beni

• quote:

Be aldim henuz gelmedi ince hesaptan aldin 12 sinde haftaya gelirt diye umuyoruum insALLAH memnun kalirin sadece 3600x olan islemci korkutuyor beni
    Neden korkutuyor hocan iyi değil mi o işlemci

İşlemci iyi diyorlar ama ben korkuyorum 3600 lu sistem alan arkadaşım ani sicaklik artisindan dolayi ince hesaba geri yolladi kontrol edeceklerini soyledi bana dediler senin ki 3600x sikinti olmaz korkma ama ben yinede korkuyorum

Oda bende el capitan aldik o sadece anakarti degistirdi ben tüm herseyi değiştirdim .

• quote:

İşlemci iyi diyorlar ama ben korkuyorum 3600 lu sistem alan arkadaşım ani sicaklik artisindan dolayi ince hesaba geri yolladi kontrol edeceklerini soyledi bana dediler senin ki 3600x sikinti olmaz korkma ama ben yinede korkuyorum
    Onun şanssızlığına denk gelmiştir bence hocam bir sorun çıkmaz inşallah ben de biraz daha araştırıp benzer bütçeyle alacağım inşallah vatandaki 6250 liralık olan kasayı alacaktım başta ama psu sorunlu filan diyorlar ben de sorun yaşamak istemiyorum bütçeyi 12 bine kadar çıkabilirim monitör dahil önerisi olanlardan yine yorumlarını bekliyorum

Insallah olwdir hocam bekliyorum insallah gelor bu hafta pc

• quote:

Insallah olwdir hocam bekliyorum insallah gelor bu hafta pc
    Aynen hocam gelince değerlendirmenizi bekliyorum

Unutmaz isem degerlendirme atarım hocam :)

• quote:

Unutmaz isem degerlendirme atarım hocam :)
    Hocam cuma gecesi gaming indirimi oluyormus incehesapta siz o zamanda mı almıştınız indirim denk geliyor mu gerçek bir indirim mi oluyor acaba

Yok ben forum ve facebook donanim grubunda toplattim sistemi ya teknobiyotikti ya ince hesapti dediler ince hesaptaki sistemi al bende aldim . Indirim kovalamadim yani . Denk gelirse indirim olduğunu söylüyorlar

• aynı ekran görüntüsünü 2 hafta önceki konuda atmışsınız hocam aldım diye :https://forum.donanimhaber.com/ince-hesap-el-captain--143428971

sistemi ne zaman aldınız? güncel fiyat, koyduğunuz ssten daha yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57AA54F79

aynı ekran görüntüsünü 2 hafta önceki konuda atmışsınız hocam aldım diye :https://forum.donanimhaber.com/ince-hesap-el-captain--143428971

sistemi ne zaman aldınız? güncel fiyat, koyduğunuz ssten daha yüksek
    aynen şu an 13 bin lirayı geçiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.