Şimdi Ara

1080p full hd video çeken makina tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dslr ve dslr like makinaları araştırdım ama kafam iyice karıştı. önceliğim full hd video. diğer ihtiyaçlarıma göre en mantıklı makina seçimi yapmama yardım etmenizi bekliyorum değerli üstadlardan.

* full hd video çekimi, mümkünse 50p - 60p
    * işim gereği kapalı mekanda, gün ışığında, ev mobilyası fotoğrafı çekeceğim. kaliteli görüntü almak istiyorum.
    * makina gövdesi büyük olabilir çanta ekipman ağırlık veya illa kompakt olacak takıntım yok.
    * fotoğrafçılıkta ilerisi için bi beklentim ve zamanım yok. devamlı otomatik modda kullanıcam.
    * 1.000 TL fazla aşmak istemiyorum.

sensörleri nispeten güçlü diye bu makinelere bakıyorum ama açıkçası bu işten pek anlamıyorum.
    http://www.hizlial.com/u03.005.1230.0007/olympus-e-pm1-123-mp-30-inc-lcd-pen-full-hd-dijital-fotograf-makinesi-14-42-mm-lens
    http://www.sanalreyonum.com/urun/sony-cyber-shot-dsc-hx200vdijital-fotograf-makinasi_942995.aspx?CatID=27175

• epm1 ve hx100 kullanmış biri olarak,
    emp1 videoda çok kötü kesinlikle full hd olduğuna bakma videoda titreşim engeleeme çok vasat düşük ışıkta hx 100den iyi resim kalitesine sahip.fakat hx100 videoda epm1 den çok bariz daha iyi
    hx100de 50 desteği var . sony a37 ve nexf3 senin aradığın cihaz kaliteli video ve foto sunan iyi cihazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: şubat

epm1 ve hx100 kullanmış biri olarak,
    emp1 videoda çok kötü kesinlikle full hd olduğuna bakma videoda titreşim engeleeme çok vasat düşük ışıkta hx 100den iyi resim kalitesine sahip.fakat hx100 videoda epm1 den çok bariz daha iyi
    hx100de 50 desteği var . sony a37 ve nexf3 senin aradığın cihaz kaliteli video ve foto sunan iyi cihazlar

verdiğim linkteki hx200 ile senin hx100'ü kıyaslarsan fikrin ne olur hocam?
  • hiç bir fark yok ikiside 50p destekliyor ve satışa koydum 570 tl sıfırdan farkı yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.